Fani, którzy nie będą mogli zobaczyć gali FAME MMA 18 na żywo z trybun z pewnością będą chcieli obejrzeć gale na ekranach swojego telewizora bądź komputera. Galę FAME MMA 18 można obejrzeć w systemie pay-per-view, po wykupieniu dostępu na oficjalnej stronie federacji.

Cena PPV FAME MMA 18

Gala FAME MMA 18 z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Na najbliższym wydarzeniu największej polskiej federacji freak fightowej wystąpi bowiem wiele gwiazd z Amadeuszem Ferrarim na czele. Jest to postać, która budzi dużo kontrowersji. Poniekąd dzięki temu gale z jego udziałem cieszą się dużą popularnością.

Tym razem zmierzy się on aż z dwoma przeciwnikami. Jednym z nich będzie Marcin Dubiel. Jest to popularny twórca internetowy. Brał udział m.in. w Team X, co przyniosło mu największą rozpoznawalność.

Drugim rywalem Roślika będzie Kacper Błoński. Obecnie może być on kojarzony dzięki karierze muzycznej. Zdecydował się na nią po udziale w projekcie Team X.

Aby obejrzeć transmisję FAME MMA 18 na żywo, należy wejść na stronę famemma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 48 godzin
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 1080p. Dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x4

Transmisja FAME MMA 18 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z FAME MMA 18 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć FAME MMA 18 za darmo? Cała gala będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Organizacja, aby zachęcić widzów do wykupienia dostępu pay-per-view, decyduje się jednak na transmisję za darmo pierwszej walki gali na oficjalnym kanale YouTube. W przypadku FAME MMA 18 darmową walką będzie starcie Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek.

Jak wykupić PPV na Fame MMA 18

Wykupienie dostępu pay-per-view na FAME MMA 18 jest bardzo proste. Aby to zrobić, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

  • Wejdź na stronę famemma.tv
  • Zarejestruj konto
  • Kliknij w przycisk "Kup PPV"
  • Wybierz jeden z dwóch pakietów
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać
FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Jak wykupić PPV na FAME MMA 18??
Aby wykupić PPV na FAME MMA 18 należy wejść na stronę famemma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view.
Ile kosztuje PPV?
Najtańszy dostęp pay-per-view na FAME MMA 18 kosztuje 34,99 PLN.