Już 20 maja odbędzie się kolejna edycja gali FAME MMA. Kibice zobaczą na niej między innymi podwójny main event z udziałem Amadeusza Ferrari, Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego, a także walki innym popularnych influencerów. Czy można obejrzeć galę FAME MMA 18 za darmo? Gdzie oglądać FAME MMA 18 za darmo?

FAME MMA 18 - darmowy stream

Gala FAME MMA 18 za darmo? Aktualnie niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale organizacji FAME MMA są transmitowane w systemie pay-per-view. FAME MMA 18 można typować wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Organizacja FAME MMA, aby zachęcić kibiców do kupna pay-per-view, decyduje się jednak na transmisję początku gali na swoim kanale YouTube. Bez wnoszenia opłaty można zobaczyć tam studio, a potem dwie pierwsze walki FAME MMA 18.

FAME MMA 18 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacja FAME MMA przyzwyczaiła fanów do emisji pierwszych dwóch walk na swoim kanale YouTube. Podobnie będzie również w przypadku gali FAME MMA 18. Walki, które kibice będą mogli zobaczyć za darmo to pojedynek Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek oraz Elizabeth "Lizi" Anorue vs Dominika Rybak. Kolejne walki zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

Gdzie oglądać całe FAME MMA 18 za darmo?

Cała gala FAME MMA 18 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby w przyszłości fani mogli oglądać wydarzenia największej polskiej organizacji freakfightowej za darmo. Obecnie jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali to to FAME MMA 18 w PPV. Dostęp do pay-per-view można wykupić na oficjalnej stronie federacji.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Czy galę FAME MMA 18 można obejrzeć za darmo?
FAME MMA 18 nie można obejrzeć za darmo.
Jaka walka gali FAME MMA 18 będzie transmitowana na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA?
FAME MMA na swoim kanale YouTube wyemituje jedną walkę gali FAME MMA 18, a będzie to Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek.