Izak zaczął swoją karierę jako zwykły gracz, a następnie kontynuował jako komentator rozgrywek e-sportowych z Counter Strike. Aktualnie najwięcej udziela się w projekcie Goats, jednak mimo to dalej często widujemy go za mikrofonem.

Izak imię i nazwisko

Jak nazywa się Izak? Piotr Skowyrski - tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko.

Izak wiek

Izak urodził się 2 grudnia 1987. Oznacza to, że w 2023 roku skończy on 36 lat.

Izak Move Federation

Podczas gali Move Federation 2 będziemy mieli okazję zobaczyć Izaka na boisku, tym razem nie za mikrofonem! Jest on zawodnikiem w drużynie Emeritos Banditos, której kapitanem jest Pashabiceps. Już 7 października grupa Pashy zagra w piłkę nożną przeciwko Teamu Japczana.

Izak Counter Strike

Counter Strike jest korzeniami dla kariery Izaka. Wszystko zaczęło się właśnie tutaj - pierwsze komentowane mecze i rozgrywki. Początki dla Piotra były trudne pomimo, że na polskiej scenie nie było wtedy nikogo o podobnej pasji. Izakowi udało się przebić dopiero po jego wygranej w programie Ja, Rock, zorganizowanym przez youtubera Remigiusza Maciaszka. W tamtym czasie liczba widzów Skowyrskiego wzrosła kilkukrotnie.

Twórczość Izaka z czasem odniosła sukces na YouTube, jak i na Twitchu. Przez lata udało mu się skomentować ogromną ilość rozgrywek w grach, a nawet prawdziwych meczy.

Izak osiągnięcia

Jako komentator piłki nożnej Izak zadebiutował podczas towarzyskiego spotkania Polska – Holandia, rozegranego przed Euro 2016, które skomentował razem z Maciejem Iwańskim. Piotr komentował później także wszystkie mecze Polaków w fazie grupowej. W 2018 roku mieliśmy okazję zobaczyć go w TVP podczas mundialu w Rosji, również w roli komentatora.

Warto także wspomnieć o tym, że razem z Patrykiem „Rojem” Rojewskim oraz Remigiuszem „Rockiem” Maciaszkiem, Izak brał udział w tworzeniu polskiego dubbingu do gry Battlefield 1.

Izak GOATS

W 2023 na YouTube pojawił się projekt GOATS, w którym biorą udział najpopularniejsze twarze dzisiejszego internetu. W składzie znajdziemy między innymi Izaka, a oprócz niego także Wojtka Golę, Boxdela, Wardęgę i Kacpra Błońskiego. Oprócz ogólnego udziału w projekcie, Piotr objął również rolę narratora w filmach.

Pierwsze publikacje na wspólnym kanale były o tematyce randkowej, a następne polegały już na znalezieniu odpowiedniej osoby w grupie oszustów. Ostatnio zorganizowano nawet eliminacje do drużyny Team Goats na Move Federation 2. Wzięły w nim udział dziewczyny z poprzednich filmików.

Izak High League

Kariera Izaka rozwija się do dziś, miał on nawet okazję zostać komentatorem kilku gal High League - konkretnie podczas drugiej i szóstej edycji. Warto podkreślić, że za każdym razem kiedy Izak siedział za mikrofonem, w oktagonie występował jego przyjaciel - Pashabiceps! Podczas High League 2 udało mu się skomentować walkę wieczoru z jego udziałem.

Izak żona i dziecko

Piotr jest żonaty od niecałych 10 lat. Jego partnerką jest Paulina Skowyrska, z którą ma także córkę - Łucję. Dziewczynka urodziła się w 2019 roku.

Izak YouTube i Twitch

Izak dalej regularnie działa na platformach streamingowych. Na YouTube posiada on ponad 2,1 miliona subskrybcji, a jego kanał można znaleźć pod nazwą izak LIVE. Jeśli chodzi o Twitcha, jego nick to IzakOOO. Na popularnej platformie również posiada prawie 2 miliony follow.