Jakiś czas temu wspominaliśmy, że Fame MMA odbędzie się już w lipcu, co potwierdzał na swoim kanale Szalony Reporter. Na tamten moment nie mieliśmy oficjalnych informacji na ten temat, jednak teraz sytuacja jest w pełni wyklarowana i potwierdzona. Federacja postanowiła zabrać nieco widzów CLOUT MMA 1 organizując galę dwa tygodnie przed nimi! Czym jest Fame MMA Friday Arena 1?

Fame MMA Friday Arena 1 - Na czym polega i gdzie się odbędzie?

Fame MMA postanowiło nas wszystkich zaskoczyć i opublikować na swoich social mediach ogłoszenie o pierwszej gali z cyklu FRIDAY ARENA. Organizatorzy podkreślili, że zamierzają odwiedzić miasta, w których jeszcze nie byli, gdyż zazwyczaj ich wydarzenia kręciły się wokół kilku większych hal na terenie kraju. Pierwsza gala FAME MMA Friday Arena 1 będzie miała miejsce już 21 lipca 2023 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Okazuje się, że przy okazji tego ogłoszenia pojawiło się zestawienie zawodników, którzy zostali do organizacji przetransferowani. Mamy tu na myśli zarówno debiuty, jak i uczestników, zawieszonego na ten moment High League. Wśród nich wymienia się osoby takie jak Alberto Simao, Olga "Nanami Chan" Sałacka, Piotr "Edzio" Bylina, Piotr Świerczewski, Kuba Nowaczkiewicz, Josef Bratan.

Według federacji nie są to jedyne nowości, jakie zobaczymy podczas najbliższych wydarzeń. Ponadto wiele nazwisk począwszy od braci Tyburskich po Koro powraca do Fame. Dojdzie także do pierwszej w historii Fame MMA walki MMA vs BJJ pomiędzy Medusą a Dominikiem Jaxem. Kompletna karta walk Fame MMA Friday Arena 1 jest już dostępna.

Co ciekawe, Main Eventem tego wieczoru będzie walka Alberto vs Kubańczyk, czyli walka, która miała się odbyć już podczas High League 7, jako Superfight. To dopiero skorzystanie z okazji wygasłej konkurencji!

Fame MMA w różnych polskich miastach

Tak jak wspomnieliśmy, organizacja postanowiła odejść od dotychczasowych lokalizacji. Postanowiła skupić się na pojawieniu się w tych miastach, w których jeszcze ich nie było. W tym zestawieniu został wymieniony przede wszystkim Wrocław, w którego Hali Stulecia odbędzie się pierwsze zaplanowane przez organizację wydarzenie.

Jeśli chodzi o inne lokalizacje, które Fame MMA postanowiło dorzucić do planowanych wydarzeń, to będzie to WarszawaSzczecinPłock oraz Bydgoszcz. Co ciekawe, nie jest to koniec listy, a jedynie plan na najbliższe gale. Organizacja zapowiada, że tych miejscowości będzie znacznie więcej. FAME Friday Arena 1 może całkowicie przyćmić pojawienie się CLOUT MMA na rynku freak fightów.