Czas na pierwszą galę Beef Fighting! Kto zawalczy w walce wieczoru nowej organizacji na polskim rynku sportów walki?

Data galiKwiecień 2022
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiDenis Załęcki

Kiedy Beef Fighting?

O tym, kiedy odbędzie się pierwsza gala Beef Fighting, dowiedzieliśmy się w lutym 2022 roku, gdy federacja rozpoczęła swoją działalność. Nie poznaliśmy jednak wówczas konkretów, jeśli chodzi o termin gali Beef Fighting. Organizatorzy ogłosili, że będzie to kwiecień 2022 roku - i tyle na ten moment wiadomo na temat tego, kiedy pierwsza gala Beef Fighting będzie miała miejsce.

Zobacz także - Beef Fighting. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Gdzie Beef Fighting?

To, gdzie odbędzie się Beef Fighting, pozostaje niewiadomą. Lokalizacja Beef Fighting ma zostać podana na oficjalnej konferencji prasowej z okazji rozpoczęcia działalności nowej federacji, czyli w połowie lutego 2022 roku.

Beef Fighting PPV, transmisja Beef Fighting

Wszystko wskazuje na to, że gale Beef Fighting będą transmitowane w systemie PPV. Jedyna legalna transmisja Beef Fighting będzie więc dostępna na oficjalnej stronie federacji i możliwa będzie do oglądania wówczas, gdy wykupi się dostęp do systemu PPV.

Beef Fighting bilety

Jak na razie nie ma informacji na temat tego, ile kosztują bilety na Beef Fighting i czy w ogóle będą dostępne w sprzedaży. Z pewnością konkrety poznamy wówczas, gdy zostanie ogłoszony dokładny termin i lokalizacja pierwszej gali Beef Fighting.

Beef Fighting konferencja

Konferencja Beef Fighting zaplanowana jest na połowę lutego 2022 roku. Wtedy mamy poznać szczegóły na temat pierwszej gali i ogólnej działalności organizacji Beef Fighting.

Beef Fighting ważenie

Ważenie Beef Fighting odbędzie się dzień przed galą. Przekonamy się wówczas, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych i czy proces zbijania wagi podczas okresu przygotowawczego w ich przypadku przebiegł pomyślnie.

Beef Fighting komentatorzy

Kim będą komentatorzy Beef Fighting? Tego jak na razie nie wiadomo. Być może organizacja postawi na sprawdzone i cenione nazwiska, jak na przykład Łukasz Jurkowski, ale na konkrety w tej sprawie - podobnie jak na wiele innych związanych z pierwszą galą Beef Fighting - musimy jeszcze nieco poczekać.

Kto na Beef Fighting?

Kto zawalczy na Beef Fighting? Organizacja ogłoszenia zawodników rozpoczęła od najgłośniejszego nazwiska - w lutym ogłoszono bowiem angaż Denisa Załęckiego. Gwiazda High League wystąpi w walce wieczoru pierwszej gali Beef Fighting. Jak przyznał Załęcki, jego rywalem będzie mocny zawodnik stójkowy, mający na swoim koncie wiele sukcesów i wzbudzający sympatię kibiców.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Walki Beef Fighting

Walki Beef Fighting mają być mocne, brutalne i krwawe. Pojedynki będą toczyć się na zasadach kickboxingu, ale w małym ringu i w małych rękawicach. Powinny więc to być starcia emocjonujące, a na pierwszej gali Beef Fighting nokaut powinien gonić nokaut. Jak na razie, jeśli chodzi o walki Beef Fighting, wiadomo tyle, że w pojedynku wieczoru zawalczy wspomniany wcześniej Załęcki.

Zawodnicy Beef Fighting

Zawodnicy Beef Fighting, czyli kto zawalczy na pierwszej gali? Organizacja ogłoszenia rozpoczęła od zaprezentowania Załęckiego jako pierwszego nabytku nowej federacji. Im bliżej gali, tym poznamy więcej konkretów na temat tego, kim są zawodnicy Beef Fighting.

Bukmacher Beef Fighting

Jak na razie nie wiadomo, jaki bukmacher wystawi kursy na pierwszą galę Beef Fighting. Podobnie jak wszyscy, również my czekamy na szczegóły w tej sprawie.

Kursy Beef Fighting

A gdy poznamy bukmachera Beef Fighting, będziemy mogli przeanalizować kursy na pierwszą galę, w tym między innymi to, kto jest faworytem w walce wieczoru.

Typy Beef Fighting

Typy Beef Fighting będą dostępne do gry wówczas, gdy poznamy bukmachera, który zaproponował graczom kursy na pierwszą galę Beef Fighting.

Karta walk Beef Fighting

Karta walk Beef Fighting jest jak na razie skromna - zawiera jedno nazwisko. Co prawda jest to nazwisko bohatera walki wieczoru, ale czekamy na kolejne. Kolejnych zawodników mamy poznać na lutowej konferencji przed pierwszą galą Beef Fighting.

Denis Załęcki vs TBA


Jaki jest termin Beef Fighting?
Pierwsza gala Beef Fighting odbędzie się w kwietniu 2022 roku.
Kto zawalczy na Beef Fighting?
Na gali Beef Fighting zawalczy między innymi Denis Załęcki.