Beef Fighting to nowa organizacja sportów walki na polskim rynku. Co wiadomo o tej federacji? Kto stoi za organizacją Beef Fighting?

Co to jest Beef Fighting?

Co to jest Beef Fighting? Dla wielu z pewnością nazwa Beef Fighting nie mówiła zbyt wiele, gdy zaczęło się mówić o tej organizacji na początku 2022 roku. Jak się wówczas okazało, jest to nowa federacja na polskim rynku sportów walki. Beef Fighting to organizacja serwująca kibicom pojedynki na zasadach kickboxingu.

"Ostre walki, bez kalkulacji" - czytamy na oficjalnym profilu Beef Fighting.

Beef Fighting włodarze

Kim są włodarze Beef Fighting? Kto stoi za organizacją Beef Fighting jako właściciele? Na ten temat jeszcze nie wiadomo zbyt wiele. Z pewnością szczegóły i konkrety poznamy przy okazji pierwszej gali federacji Beef Fighting.

Zobacz także - Pierwsza gala Beef Fighting - karta walka, kiedy, zawodnicy, typy

Beef Fighting zawodnicy

Kto walczy w Beef Fighting? Z pewnością zawodnicy, którzy nie boją się twardych i mocnych walk w stójce. Federacja rozpoczęła działalność z grubej rury - pierwszym zawodnikiem Beef Fighting został bowiem ogłoszony Denis Załęcki, znany z pojedynków w takich organizacjach jak Wotore, Gromda czy High League.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Beef Fighting historia

Historia Beef Fighting rozpoczęła się w lutym 2022 roku. Wówczas federacja rozpoczęła działalność, publikując pierwsze treści w social mediach. Właśnie wtedy poznaliśmy wstępne zasady walk w Beef Fighting i poznaliśmy pierwszego uczestnika gali, czyli wspomnianego wcześniej Załęckiego.

Beef Fighting zasady

Jakie są zasady w Beef Fighting? Konkrety poznamy przy okazji pierwszej gali, ale już co nieco wiadomo. Pojedynki Beef Fighting mają odbywać się na zasadach kickboxingu, a więc walki będą toczyć się tylko i wyłącznie w stójce. Dodatkową atrakcją ma być fakt, że ring będzie niezwykle mały, a zawodnicy będą bić się w małych rękawicach. Tego typu Beef Fighting zasady sugerują więc, że walki będą emocjonujące, krwawe i pojedynki regularnie będą kończyć się nokautami.

Beef Fighting Instagram

Beef Fighting Instagram działa od lutego 2022 roku. Profil organizacji na tym portalu społecznościowym można znaleźć pod nazwą "beef_fighting".


Co to jest Beef Fighting?
Jest to polska federacja sportów walki, organizująca pojedynki w kickboxingu.
Kim są włodarze Beef Fighting?
Jak na razie nie ma informacji na temat tego, kto stoi za organizacją Beef Fighting.