Takie wygrane jak ta powyższa cieszą nie tylko zwycięzców, ale także osoby, które regularnie obstawiają - otrzymują motywację i dowód, że jednak da się! Postanowiliśmy przeprowadzić kolejny wywiad ze zwycięzcą kozackiego kuponu!

Analizowałeś w jakiś sposób te mecze czy była to decyzja w pięć minut?

Większość meczy analizowane, jedynie mecz ŁKSu i Wisła- Górnik to szybka decyzja, mecz Legia vs Pogoń jest trafiony, ponieważ zawsze obstawiam Pogoń.

To Twoja pierwsza tak duża wygrana?

Tak, wcześniej najwięcej wygrałem 4300, co jest może i niezłą kwotą, ale w porównaniu do tej bieżącej... sam wiesz 🙂

Jak często obstawiałeś takie kupony jak ten zwycięski? To Twoja reguła czy tylko sporadycznie granie?

Reguła. Żadnych solo. Zawsze taśmy 5+, od pewnego czasu obstawiam tylko... Ekstraklasę! Tak jest. W tym przypadku było to dodatkowo dobrą opcją, bo Fortuna miała bonus 50.000 do podziału z "Eksperta". Okazało się, że wszystkie wyniki 1x2 trafiłem tylko ja, wiec cała kwota trafiła do mnie.

Śledziłeś/oglądałeś mecze na bieżąco czy sprawdziłeś wyniki po fakcie?

Jedynie na bieżąco sprawdzałem wyniki Legia - Pogoń oraz ostatni: Wisła - Górnik. Po zepsutym karnym przez Angulo podskoczyłem z radości. Niestety w 48 minucie karnego na bramkę zamienił Furmann i do 77 minuty siedziałem jak na szpilkach! Wtedy z kolei cieszyłem się z wykorzystanej sytuacji Angulo, bo była to bramka wyrównująca 🙂

VAR uratował kupon. Początkowo sędziowie nie uznali gola. Po sprawdzeniu sytuacji przez VAR, sędzia wskazał na środek boiska!

Od jak dawna obstawiasz zakłady bukmacherskie?

Od około 5 lat.

I chyba najciekawszy punkt, który zainteresuje najwięcej osób: co zamierzasz zrobić ze swoją wygraną, masz już plany? Czy zastanawiałeś się nad tym kiedyś czy będzie to świeża decyzja?

Wczoraj napisałem na Wykop "Z 30tys zostawię sobie na zachcianki, na pewno 120 wleci na lokate, a co z 10k?"... nadal nie wiem. Jest już dużo pomysłów w głowie, muszę ochłonąć, na ten moment nie mam jeszcze planu na nie. Wiele się mówi o tym, że łatwo przyszło, łatwo poszło, a ja chcę uniknąć tego kłopotu. Trzeba szanować te pieniądze. W najbliższym czasie daje sobie spokój z zakładami, nie myślę o tym, aby wygrać kolejną dużą sumę pieniędzy.

Przed chwilą wspomniałeś, że obejrzałeś, a właściwie prześledziłeś, tylko dwa mecze z kuponu. Czy często obstawiasz, wiedząc, że nie będziesz oglądał spotkania?

Tak, zazwyczaj nie oglądam bo jestem w pracy, może dlatego że jestem pracoholikiem 😀

Miałbyś jakąś drobną radę dla typerów, którzy chcieliby powtórzyć Twój wyczyn?

Drobna rada? Panowie, jeżeli potraficie dobrze analizować mecze i macie dużo szczęścia, to owszem, można próbować. Od wygranej na Strefie Typera widziałem wiele taśm na podobne kwoty, co dla mnie jest trochę chore, naśladowanie mojego kuponu uznam za niezbyt dobrą drogę do sukcesu. Dodam że na bukmachera wydawałem maksymalnie 100 złotych miesięcznie, nie dajcie się ponieść fantazji. Oczywiście życzę wszystkim zieloności bez względu czy na kuponie jest do wygrania 15 złotych czy 15 tysięcy! Każda wygrana cieszy, lecz jedna daje do myślenia bardziej inna trochę mniej. Ja muszę teraz wieeele przemyśleć!

Chciałbym jeszcze dodać ogromne podziękowania dla Mirków i mirabelek z Wykop.pl za wsparcie podczas ostatniego meczu oraz dla ludzi ze Strefy Typera za te miłe komentarze, dla osób które chciały by padł remis, choć inaczej postawiły oraz dla mojego przyjaciela, który mnie wspierał przez cały mecz Wisła - Górnik abym nie dostał zawału!

Wątek można śledzić na Wykop.pl