Już w najbliższą sobotę 20 stycznia zobaczymy galę KSW 90! W trakcie tego widowiskowego wydarzenia dojdzie do Main Eventu Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovićem, który należy do tych najbardziej wyczekiwanych pojedynków. O której godzinie walka Wrzosek vs Vitasović?

Wrzosek vs Vitasović - data

Walka Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovićem odbędzie się już w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Całe wydarzenie ma planowo rozpocząć się o godzinie 19:00. Na początku gali możemy jednak spodziewać się studia, które omówi zestawie starć na ten wieczór.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!

Superbet kod promocyjny

O której godzinie walka Wrzosek vs Vitasović?

Jak wiadomo, Main Event KSW 90 znajduje się na ostatniej pozycji w zestawieniu starć na ten wieczór. Z tego też względu walka Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovićem ma odbyć się około 23:30. Zdarza się, że pojedynki rozpoczynają się szybciej lub później niż planowo. Dlatego też warto śledzić relację na żywo i wyniki walk, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki KSW 90