W poniedziałek 13 maja odbyła się konferencja przed wydarzeniem FAME MMA 21. Na jednym z paneli Paweł Tyburski zaatakował Don Kasjo. Tuż po wydarzeniu Wojtek Gola udzielił wywiadu, mówiąc jaki los czeka tego zawodnika. Może mu się to nie spodobać!

Paweł Tyburski wyrzucony z FAME MMA 21?

Jak wiadomo, karta walk FAME MMA 21 jest już niemal pełna, a już w najbliższą sobotę 18 maja odbędzie się jej rozstrzygnięcie. Niestety, nie wszystkie zaplanowane pojedynki będą miały miejsce pierwotnym składzie. Przeciwnikiem Pawła Tyburskiego miał być Michał Pasternak. Po wspomnianej konferencji i sytuacji gdzie Paweł zaatakował Don Kasjo, Wojtek Gola powiedział, jakie będą losy tego starcia.

Paweł Tyburski, mogę to oficjalnie powiedzieć. Na pewno nie zawalczy na sobotniej gali. Są emocje, ale pewne zachowania są niedopuszczalne, a to, co zrobił Paweł, to było totalne przegięcie, więc na pewno nie dojdzie do walki.

Taka wypowiedź informuje nas zatem, że Michał Pasternak otrzyma nowego przeciwnika. Rzadko zdarza się, by "dymy" na konferencji dyskwalifikowały kogoś z udziału w gali, jednak tym razem sprawa wydaje się bardzo poważna. Zapewne w najbliższym czasie poznamy nazwisko tego, który stanie w oktagonie naprzeciwko "Wampira".