Podczas poniedziałkowej konferencji przed FAME MMA 21 między zawodnikami rozwinęły się nowe konflikty. W trakcie ostatniego panelu doszło nie tylko do wyzwisk, ale nawet do rękoczynów ze strony Tyburskiego.

Paweł Tyburski atakuje Don Kasjo

Mimo że w karcie walk FAME MMA 21 nie znajduje się walka Pawła Tyburskiego z Don Kasjo, na ostatniej konferencji między zawodnikami była naprawdę nieprzyjemna atmosfera. Jak wiadomo, przeciwnikiem Pawła jest Michał Pasternak, dlatego właśnie on razem z Kasjuszem kierowali sporo wyzwisk w stronę "Księżniczki".

Teksty zawodników były tak prowokujące, że Paweł Tyburski postanowił rzucić się na Kasjusza z pięściami, najpierw zrzucając go z krzesła kopnięciem. Można było zauważyć, że udało mu się kilkukrotnie trafić celnie w jego twarz.

Prowadzący zasugerowali Don Kasjo pójście do medyków, ponieważ szanse na to, że mogło stać się coś poważnego, były dość wysokie. Natomiast Pawła Tyburskiego wyproszono z sali. Widzowie pożegnali go dość nieprzyjemnymi okrzykami.

Boxdel o usunięciu Tyburskiego z FAME MMA

O całym incydencie postanowił wypowiedzieć się sam włodarz - Boxdel. Michał przeprosił za sytuację oraz wspomniał, że jest za usunięciem Tyburskiego z FAME MMA.

Ja ogólnie, jako włodarz chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkich tu obecnych. Nie udało nam się po prostu uronić tutaj tej akcji. Z mojej strony będę wnosił, żeby Paweł Tyburski został wyp***dolony z tej federacji.

Niespodziewany atak Pawła był bardzo nieodpowiedzialny - mógł on wyrządzić krzywdę innemu zawodnikowi kilka dni przed walką. Z tego powodu został on wyproszony z całej hali.