Igrzyska olimpijskie w Tokio zbliżają się wielkimi krokami. To zdecydowanie jedna z największych imprez w 2021 roku, a co za tym idzie — zainteresowanie fanów jest ogromne. Wiąże się to również z chęcią zawierania zakładów bukmacherskich. Jakie są najlepsze typy bukmacherskie na igrzyska w Tokio? Kogo obstawiać na igrzyskach 2021? Jakie są typy bukmacherskie na szanse medalowe na olimpiadzie w Tokio?

Typy bukmacherskie na igrzyska w Tokio

Zgodnie z tradycją igrzyska olimpijskie powinny odbyć się w 2020 roku. Niestety, sytuacja pandemiczna sprawiła, że wiele imprez masowych musiało zostać odwołanych bądź przełożonych. Podobnie było z igrzyskami, bo mówimy przecież o potężnym skupisku ludzi i zawodach, które będą trwały kilkanaście dni. W związku z tym zdecydowano się na ostateczny krok i przesunięcie igrzysk olimpijskich na 2021 rok. Całe przedsięwzięcie w Tokio rozpocznie się 23 lipca, a zakończy 8 sierpnia. Mowa oczywiście o części oficjalnej, gdyż już dwa dni wcześniej odbędą się pierwsze spotkania w turniejach piłki nożnej oraz softballu. Jakie są więc typy bukmacherskie na tę imprezę?

Dla wielu sportowców występ na igrzyskach to spełnienie części marzeń. Jeśli jednak już są na tym etapie, to zdecydowanie myślą także o medalu olimpijskim. Dla niektórych może to być ostatnia szansa na zaznaczenie swojej obecności w świecie sportu. Z kolei innym do całkowitego zadowolenia z przebiegu kariery sportowej brakuje właśnie olimpijskiego krążka. Jakie mogą być typy na igrzyska? Kogo obstawiać na igrzyskach 2021?

Przed typowaniem zobacz koniecznie nasz ranking bukmacherów.

Typy bukmacherskie — igrzyska

Jako że będzie to jedna z największych imprez w 2021 roku, możemy być pewni, że wszyscy przedstawiciele sceny bukmacherskiej zadbają o odpowiednie przygotowanie oferty. W związku z tym będziemy mieli nie tylko zakłady konkretnie pod dyscyplinę czy dany dzień, ale również te długoterminowe, na konkretne miejsca zawodnika czy też reprezentacji w klasyfikacji medalowej. Na pewno warto przy analizie kursów śledzić występy danej osoby w tym sezonie. Typy bukmacherskie na igrzyska w Tokio powinny być dobrze przemyślane.

 

Typy bukmacherskie szans  medalowych na olimpiadzie w Tokio

Igrzyska Olimpijskie typy

Ta kwestia najbardziej interesuje nas w kontekście polskich sportowców. Jakie mamy szanse medalowe na olimpiadzie w Tokio? Przede wszystkim warto przypomnieć, jak szło biało-czerwonym w ostatnich latach. Podczas trzech minionych igrzysk olimpijskich, czyli w 2008 roku w Pekinie, w 2012 w Londynie oraz w 2016 roku w Rio de Janeiro, Polakom udało wywalczyć się 11 medali. Konsekwencja jest więc niesamowita. Jeśli taki zakład pojawi się w ofercie, to na pewno można go rozważyć. Gorzej wygląda sprawa ze złotymi krążkami. Biało-czerwoni sięgają po niego coraz rzadziej. W Pekinie były one cztery, w Londynie — trzy, a w Rio de Janeiro — dwa.

Kto więc może zaskoczyć? Na pewno o medal powalczą polscy siatkarze, którym do całkowitego spełnienia brakuje właśnie sukcesu na igrzyskach olimpijskich. Większość ma w dorobku dwa kolejne mistrzostwa świata. Ich pozycja na siatkarskiej mapie jest już ukształtowana. Potrzebny jest tylko dobry wynik w stolicy Japonii. Dla niektórych to może być ostatnia szansa.

Okazji na pewno możemy szukać w kajakarstwie. Mamy w nim solidnych przedstawicieli. Marta Walczykiewicz ma już na koncie jeden medal olimpijski i nic nie stoi na przeszkodzie, by powalczyła o kolejny. To z pewnością jedna z nadziei na tokijską imprezę. Z kolei w kolarstwie szosowym od lat do czołówki należy Katarzyna Niewiadoma. Po pewnym niedosycie z Rio de Janeiro — nauczona doświadczeniem — powinna liczyć się w walce o medale.

W lekkoatletyce biało-czerwoni również powinni zaznaczyć swoją obecność. O złote medale powinni walczyć m.in. Paweł Fajdek oraz Anita Włodarczyk. Ten pierwszy ustabilizował swoją formę i jeśli tylko wytrzyma ciśnienie, to powinien zostać mistrzem olimpijskim. Włodarczyk będzie broniła tytułu wywalczonego w Rio de Janeiro i o ile znajdzie się w dobrej dyspozycji, to nikt nie powinien jej zagrozić.

Typy na igrzyska olimpijskie

szanse igrzyska tokio 2021

Ponadto, do tego grona dochodzą jeszcze Piotr Lisek, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Wojciech Nowicki, sztafeta 4 × 400 metrów (do dyspozycji m.in. Anna Kiełbasińska, Małgorzata Hołub-Kowalik, Patrycja Wyciszkiewicz, Justyna Święty-Ersetic oraz Iga Baumgart-Witan), a także drużyna szpadzistek. Niespodziankę może też sprawić Marcin Lewandowski, choć on będzie miał piekielnie mocną konkurencję.

Również wioślarstwo to dyscyplina, w której możemy liczyć się w grze o medale. Postarają się o to choćby męska czwórka bez sternika czy też czwórka podwójna kobiet. Szanse medalowe na olimpiadzie w Tokio są więc obiecujące.

Ważna będzie oczywiście dyspozycja dnia oraz odpowiednie nastawienie. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, by igrzyska olimpijskie zostały przeprowadzone bezpiecznie, w zachowaniu wszystkich zaleceń sanitarnych. Jak w takich okolicznościach odnajdą się wszyscy sportowcy? To dla wszystkich będą zupełnie nowe igrzyska, stąd też muszą być przygotowani na wszystko. Typy na igrzyska olimpijskie są więc trudne, ale jak najbardziej do przeanalizowania.


Kiedy igrzyska w Tokio?
Impreza planowo ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku.
Gdzie obstawiać igrzyska?
Zakłady na igrzyska w swojej ofercie powinni mieć wszyscy bukmacherzy. Najpewniej kursy i typy zostaną udostępnione bliżej terminu igrzysk. Zobacz, gdzie obstawiać igrzyska w Tokio.
Jakie są promocje bukmacherskie na igrzyska?
Firmy oferujące zakłady wzajemne z pewnością zorganizują dedykowane promocje na tę okazję. Najprawdopodobniej w lipcu poznamy ofertę bukmacherów na igrzyska!

Sprawdź koniecznie, jaki kod promocyjny Totolotek możesz uzyskać!