Już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze zobaczymy pierwsze wydarzenie federacji CLOUT MMA. Organizacja Peszki i Lexy Chaplin może mieć jednak kłopot z występem jednego z zawodników. Mowa o Tomaszu Hajto, który podczas wydarzenia ma zmierzyć się ze Zbigniewem Bartmanem. Aktualnie jego pojawienie się jest pełne wątpliwości.

Hajto nie zawalczy na CLOUT MMA 1? - Polsat każe mu wybrać

Karta walk CLOUT MMA 1 w ostatnim czasie całkowicie się zapełniła, odsłaniając wiele niespodziewanych nazwisk. Jednym z nich był oczywiście Tomasz Hajto. Informacje o znakach zapytania w związku z jego występem w pojedynku z Bartmanem, podał Cezary Kolasa, czyli redaktor "Przeglądu Sportowego". Na czym właściwie polega opisywane przez mężczyznę ultimatum?

Polsat, który od wielu lat pracuje z Hajto postawił go przed wyborem - walka podczas gali CLOUT MMA 1 lub dalsza współpraca z telewizją. Okazuje się, że telewizji nie podoba się wydźwięk, jaki daje wspominana federacja i nie chcą być z nią kojarzeni. Oczywiście ani Polsat, ani sam zainteresowany nie wypowiedzieli się oficjalnie na temat zaistniałej sytuacji.

Na ten moment możemy jedynie zaczekać na decyzję Tomasza Hajto. Poza mężczyzną w sierpniowej gali ma wziąć udział wiele głośnych nazwisk ze świata sportu oraz internetu. Wśród nich znajdują się osoby, takie jak Ludwiczek, Paulina Hornik, Nikita, Najlepsza Polska Dziennikarka, Marcin Najman, czy też Paweł "Scarface" Bomba. O tym, czy organizacja stworzy wielkie show, przekonamy się już niebawem.