W drugiej walce gali KSW 82 odbędzie się pojedynek w kategorii lekkiej. Gracjan Szadziński skrzyżuje rękawice z Wilsonem Varelą. Kto wygra walkę Szadziński vs Varela?

Szadziński vs Varela - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Szadziński vs Varela dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Szadziński vs Varela znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Szadziński vs Varela

Kursy na Szadziński vs Varela, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów w tym starciu faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na zwycięstwo Gracjana Szadzińskiego został oszacowany na 1,70, natomiast wygrana Wilsona Vareli na 2,17.

Typy na Szadziński vs Varela - KSW 82

szadzinski vs varela

Typy na Szadziński vs Varela, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ciężko znaleźć bardziej dynamicznego i eksplozywnego zawodnika w wadze lekkiej od Gracjana Szadzińskiego. 33-latek w swoich walkach nie kalkuluje i idzie na całość od samego początku. Pokazują to jego ostatnie starcia. Od 2017 roku Szadziński stoczył osiem pojedynków i tylko jeden wyszedł poza drugą rundę. Naszym zdaniem w starciu z Varelą nie będzie inaczej i nasz typ na tę walkę to poniżej 2,5 rundy.

Typy na Szadziński vs Varela - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szadziński vs Varela? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!