W pierwszej walce po utracie mistrzowskiego pasa Sebastian Przybysz zmierzy się z nowym nabytkiem KSW i gwiazdą czeskiej sceny MMA Filipem Mackiem. Kto wygra walkę Przybysz vs Macek?

Przybysz vs Macek - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Przybysz vs Macek dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Przybysz vs Macek znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Przybysz vs Macek

Kursy na Przybysz vs Macek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie mają wątpliwości kto jest faworytek w tym pojedynku. Kurs na wygraną Sebastiana Przybysza to zaledwie 1,28, natomiast na Filipa Macka 3,80. Warto zaznaczyć, że Polak jest największym faworytem na całej karcie walk KSW 82.

Typy na Przybysz vs Macek - KSW 82

przybysz vs macek

Typy na Przybysz vs Macek, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Sebastian Przybysz w ostatniej walce poniósł pierwszą porażkę od 2018 roku. Pokazał się jednak z dobrej strony i walka z Jakubem Wikłaczem mogła pójść również na jego stronę. Filip Macek również jest po porażce. Czech na grudniowej gali Oktagon MMA przegrał w pierwszej rundzie z Gustavo Lopezem.

W tym pojedynku zdecydowanie stawiamy na Sebastiana Przybysza. "Sebić" w ostatnich latach stał się niezwykle klasowym zawodnikiem. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli Polak podda rywala i wygra przed czasem. W poprzednim starciu Przybysz jak równy z równym walczył w parterze z wirtuozem w tej płaszczyźnie - Jakubem Wikłaczem. Macek natomiast aż ośmiokrotnie w karierze przegrywał przez poddania.

Typy na Przybysz vs Macek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Przybysz vs Macek? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!