W walce wieczoru gali KSW 82 zobaczymy starcie Briana Hooia z Andrzejem Grzebykiem. Kto wygra walkę Hooi vs Grzebyk?

Hooi vs Grzebyk - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Hooi vs Grzebyk dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Hooi vs Grzebyk znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Hooi vs Grzebyk

Kursy na Hooi vs Grzebyk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Eksperci uważają, że nieznacznym faworytem w tej walce jest reprezentant Holandii. Kurs na wygraną Briana Hooia wynosi 1,85, natomiast zwycięstwo Andrzeja Grzebyka zostało oszacowane na 1,95.

Typy na Hooi vs Grzebyk - KSW 82

hooi vs grzebyk

Typy na Hooi vs Grzebyk, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Brian Hooi zanotował bardzo udany debiut w KSW nokautując już w pierwszej rundzie Michała Pietrzaka. W kolejnej walce przegrał z Arturem Szczepaniekiem, jednak szybko wrócił na zwycięską ścieżkę wygrywając z Jivko Stoimenovem. Andrzej Grzebyk po porażkach z Bartosińskim i Romanowskim odbudował sie zwyciężając z Ottonem Jasse.

W tym starciu typujemy wygraną Briana Hooia. W ostatnich walkach Grzebyka było widać pierwsze oznaki rozbicia. Nawet w walce z Jasse, który nigdy nie zagrzał miejsca w żadnej mocniejszej federacji, Polak miał pewne problemy. Hooi natomiast jest młodszy i wydaje się, że dopiero wchodzi w swój prime.

Typy na Hooi vs Grzebyk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Hooi vs Grzebyk? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!