Na KSW 82 kibice zobaczą tylko jedno starcie kobiet. W trzeciej walce gali Anita Bekus zmierzy się z debiutującą w KSW Aleksandrą Tonchevą. Kto wygra walkę Bekus vs Toncheva?

Bekus vs Toncheva - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Bekus vs Toncheva dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Bekus vs Toncheva znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Bekus vs Toncheva

Kursy na Bekus vs Toncheva, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Faworytką bukmacherów jest debiutująca w polskiej organizacji reprezentantka Bułgarii. Kurs na wygraną Aleksandry Tonchevy to 1,62, zaś na Anitę Bekus 2,30.

Typy na Bekus vs Toncheva - KSW 82

bekus vs toncheva

Typy na Bekus vs Toncheva, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? O Anicie Bekus mówiło się już w kontekscie walki o pas mistrzowski. Te plany pokrzyżowała jednak porażka w ostatniej walce z Sofiią Bagishvili. Polka przegrała przez poddanie i dodatkowo doznała poważnej kontuzji. Toncheva również zmierzyła się z Bagishvili, jednak pojedynek ten odbył się na kazachskiej gali Octagon 39. Bułgarka wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

W tej walce typ wydaje się dość oczywisty. Według nas zwycięsko z tego starcia wyjdzie Toncheva. Jeśli Bekus została zdominowana przez Bagishvili, z którą cztery miesiące później Toncheva wygrała, to wydaje się, że i z Polką Bułgarka powinna sobie poradzić. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi dyspozycja w jakiej będzie Bekus po doznanej kontuzji w pojedynku z Bagishvili.

Typy na Bekus vs Toncheva - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bekus vs Toncheva? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!