Gala KSW 82 rozpocznie się od starcia Roberta Maciejowskiego z Wiktorem Zalewskim. Kto wygra walkę Maciejowski vs Zalewski?

Maciejowski vs Zalewski - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Maciejowski vs Zalewski dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Maciejowski vs Zalewski znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Maciejowski vs Zalewski

Kursy na Maciejowski vs Zalewski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem jest bardziej doświadczony Robert Maciejowski. Kurs na wygraną 29-latka wynosi 1,80, natomiast zwycięstwo niepokonanego Wiktora Zalewskiego zostało oszacowane na 2,05.

Typy na Maciejowski vs Zalewski - KSW 82

maciejowski vs zalewski

Typy na Maciejowski vs Zalewski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Maciejowski ma na swoim koncie już dwie walki w KSW. Po przegranym debiucie z Krystianem Kaszubowskim, przez niejednogłośną decyzję sędziów wygrał z Arkadiuszem Kaszubą. Zalewski natomiast do tej pory mierzył się z niżej notowanymi rywalami na mniejszych galach. Wszystkie swoje walki wygrał przed czasem.

Nasz typ na tę walkę to poniżej 2,5 rundy. Obaj zawodnicy lubią kończyć swoje walki przed czasem. Łącznie zanotowali dziesięć wygranych, z których aż dziewięć odnieśli przez TKO. Połączenie dwóch podobnie walczących zawodników powinno przynieść szybkie rozstrzygnięcie.

Typy na Maciejowski vs Zalewski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Maciejowski vs Zalewski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!