Walka Bogdana Gnidko z Rafałem Kijańczukiem to jedno z tych starć, podczas którego kibice nie powinni mrugać. Nokaut będzie wisiał w powietrzu. Kto wygra walkę Gnidko vs Kijańczuk?

Gnidko vs Kijańczuk - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Gnidko vs Kijańczuk dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Gnidko vs Kijańczuk znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Gnidko vs Kijańczuk

Kursy na Gnidko vs Kijańczuk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że dość zdecydowanym faworytek w tym starciu jest reprezentant Ukrainy. Kurs na Bogdana Gnidko wynosi 1,42, natomiast na Rafała Kijańczyka 2,85.

Typy na Gnidko vs Kijańczuk - KSW 82

gnidko vs kijanczuk

Typy na Gnidko vs Kijańczuk, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Gnidko potrzebował zaledwie 43 sekund w organizacji KSW, aby zanotować dwie wygrane. Ukrainiec może pochwalić się wręcz idealnym rekordem, 9 walk i 9 wygranych przez nokaut w pierwszej rundzie. Kijańczuk wygrał trzy z czterech ostatnich walk. Polak musiał uznać wyższość Ivana Erslana.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Gnidko przez TKO lub KO. Ukrainiec imponuje siłą, timingiem oraz precyzją. Kijańczuk natomiast w starciu z Erslanem pokazał, że jego arsenał jest ograniczony, a jego odporność nie jest na najwyższym poziomie. Jeśli dojdzie do wymiany to zwycięsko powinien z niej wyjść Bogdan Gnidko.

Typy na Gnidko vs Kijańczuk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Gnidko vs Kijańczuk? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!