Na KSW 82 dojdzie do trzech pojedynków w dywizji lekkiej. W jednym z nich Donovan Desame zmierzy się z Raulem Tutaraulim. Kto wygra walkę Desmae vs Tutarauli?

Desmae vs Tutarauli - zakłady bukmacherskie - KSW 82

Zakłady bukmacherskie na walkę Desmae vs Tutarauli dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Desmae vs Tutarauli znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Desmae vs Tutarauli

Kursy na Desmae vs Tutarauli, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce faworytem wydaje się bardziej doświadczony reprezentant Gruzji. Kurs na zwycięstwo Raula Tutarauli wynosi 1,40, natomiast wygrana Donovana Desmae została oszacowana na 3,00.

Typy na Desmae vs Tutarauli - KSW 82

desmae vs tutarauli

Typy na Desmae vs Tutarauli, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Tutarauli zaliczył falstart w organizacji KSW. Tak bowiem trzeba nazwać szybką przegraną z Romanem Szymańskim. Donovan Desmae w debiucie w największej polskiej organizacji również przegrał właśnie z Szymański. Belg poniósł jednak porażkę dopiero po trzech pełnych rundach. Po tej walce Desmae zanotował dwa zwycięstwa z Łukaszem Rajewskim i Arturem Sowińskim.

W tym starciu typujemy, że walka nie dotrwa do decyzji sędziowskiej. Obaj zawodnicy prezentują dość agresywny styl walki. Lubią i potrafią wejść w wymianę. Potwierdzają to również statystyki. Desmae dwa poprzednie pojedynki kończył już w drugiej rundzie. Tutarauli natomiast aż 24 z 31 wygranych notował przed czasem.

Typy na Desmae vs Tutarauli - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Desmae vs Tutarauli? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!