Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami walki, w której Super Mario po raz kolejny zaprezentuje swoje umiejętności w klatce. Właśnie tego dnia zawalczy z debiutującym Skrzypasem, który rozpoczyna swoją przygodę z wystąpieniami we freak fightach. Kiedy jest walka Skrzypas vs Super Mario? O której godzinie jest walka Skrzypas vs Super Mario?

Skrzypas vs Super Mario - Data

Walka, w której zmierzą się Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak odbędzie się już w sobotę 28 października 2023 roku. Tym razem gala będzie miała miejsce w płockiej arenie. Poza opisywaną walką obejrzymy w niej jeszcze 11 innych emocjonujących pojedynków. Warto wspomnieć, że to starcie, jak i pozostałe podczas Clout MMA 2 możecie obstawiać wykorzystując Fortuna kod promocyjny. Dzięki niemu otrzymacie bonusy o łącznej wartości 635 PLN!

O której godzinie jest walka Skrzypas vs Super Mario?

Już od jakiegoś czasu znamy kolejność walk, jakie odbędą się podczas Clout MMA 2. Pojedynek Skrzypas vs Super Mario będzie pierwszym starciem, jakie zobaczymy w trakcie trwania sobotniej gali. Według dostępnych informacji walka ma odbyć się około 20:30. Warto jednak włączyć transmisję nieco wcześniej, aby na pewno zdążyć ją obejrzeć. Oczywiście ten pojedynek wraz z innymi starciami będzie można obserwować, śledząc relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2