Wyniki gali Clout MMA 2 i relacja z walk. Sobotnie wydarzenie odbyło się w Orlen Arenie w Płocku, a z tej okazji federacja przygotowała aż 12 walk o różnych formułach. Podczas main eventu gali Denis Załęcki zawalczył z Danielem Omielańczukiem. Co ciekawe, była to również walka z możliwością zmianą formuły. Co-main event, czyli Kamil Minda vs Denis Labryga, odbył się w formule K-1. Mogliśmy spodziewać się także walki Goha vs Nikita, która została ogłoszona na ostatniej konferencji. Nie czekajcie i sprawdzajcie wyniki walk Clout MMA 2 i relację.

Clout MMA 2 wyniki walk na żywo

Wszystkie walki podczas gali mogliście obstawiać u bukmachera Fortuna, przy okazji wykorzystując Clout MMA kod promocyjny. Jego użycie gwarantowało bonusy bez depozytu, freebety, a także zakłady bez ryzyka i inne oferty, których łączna wartość wynosi nawet 635 PLN! A wracając do samych wyników, poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki walk gali Clout MMA 2:

Main event

Walka bonusowa

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

Kto wygrał na Clout MMA 2?

O tym, kto wygrał podczas Clout MMA 2, dowiedzieliśmy się także w trakcie dzisiejszej relacji około 20:00. To właśnie o tej godzinie rozpoczęło się wydarzenie, a chwilę później poznaliśmy już zwycięzcę pierwszego pojedynku.