Fame MMA 18 już za miesiąc, a całe wydarzenie już daje nam sporą dozę emocji. O czym mowa? Chodzi oczywiście o świetną kartę walk, która zdecydowanie zachęci masę osób do śledzenia gali. Już na pierwszej konferencji byliśmy świadkami zamieszania pomiędzy Daro Lwem a Natanem Marconiem. Nie była to jednak jedyna sytuacja, która wstrząsnęła odbiorcami. Adrian Polak niebędący uczestnikiem osiemnastej edycji również postanowił nieco poddymić.

Wypowiedź Polaka na konferencji Fame MMA 18

Podczas pierwszej konferencji dla gali Fame MMA 18 dochodziło do wielu ciekawych sytuacji. Mowa tutaj chociażby o sytuacji, w której do głosu doszedł Adrian Polak. Mężczyzna znany jest ze swojego wielkiego konfilktu z Amadeuszem Ferrarim. Warto przypomnieć, że drugi z wymienionych jest gwiazdą Double Main Eventu. Podczas jego trwania zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem.

Tym razem jednak Polak nie podjudzał odwiecznego rywala. Jego celem stał się młodszy uczestnik walki o pas, czyli Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Podczas panelu z pytaniami do zawodników wykorzystał okazję, aby uderzyć w 25-latka. Podczas zadawania pytania rozkazał pytanemu odpowiedzieć tak lub nie. Zarzucił on Wiewiórowi, że dosypał on podczas imprezy niedozwolonej substancji jednej z kobiet do drinka.

Polak przyznał, że nie było go na miejscu dokonywania tego aktu, jednak, że jest pewny, iż takowa sytuacja miała miejsce. Maksymilian był oburzony tak bezpodstawnymi oskarżeniami, a prowadzący postanowili szybko zmienić temat. Jak federacja odniosła się do tak poważnych oskarżeń, które nie były podparte żadnymi dowodami? Fame zareagowało wyznaczając karę dla zawodnika, co potwierdził rzecznik federacji.

Kara dla Adriana Polaka

Jaka kara czeka Adriana Polaka za tak poważne oskarżenia? Jak można się domyślać, chodzi tutaj o karę finansową. Rzecznik federacji podkreślił, że zarząd poinformował zawodnika w formie zawiadomienia o karze finansowej. Jeśli chodzi o wysokość kwoty do zapłacenia oraz sposobie, w którym zostanie ona wyegzekwowana, to zostanie on o tym poinformowany w przeciągu 10 dni roboczych. Co sądzicie o takiej decyzji?

Wielu widzów wciąż oczekuje większego pociągnięcia do odpowiedzialności. Twierdzą oni, że mężczyzna powinien zostać całkowicie usunięty z federacji. Na ten moment nie zapowiada się jednak, aby do takiej sytuacji doszło. Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Na gali wystąpi Marta Linkiewicz i Ewa Brodnicka, Dominika Rybak oraz Liza, Dawid „MrDzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut i wiele innych znanych nazwisk.