Obstawianie CS GO

Esport już od dłuższego czasu traktowany jest jak inne tradycyjne dyscypliny, przyciągając coraz większą rzeszę prawdziwych pasjonatów, którzy gotowi są obstawiać mecze oraz kibicować swoim ulubionym drużynom. Dlatego nic dziwnego, że tak popularne stało się obstawianie CS GO. Gwiazdy esportu stawiane są niemal na równi z najbardziej popularnymi piłkarzami czy tenisistami. Streamy z takich gier jak:

  • CS:GO,
  • League of Legends,
  • Starcraft 2,
  • Rainbow Six Siege,
  • PUBG,
  • Valorant,
  • Fortnite,
  • Dota 2.

Oglądane są codziennie przez ogromną liczbę osób. Każdy kolejny sezon profesjonalnej ligi Overwatch również cieszy się niesłabnącym powodzeniem, a gracze zdobywający tytuły MVP mogą pochwalić się tysiącami followersów na Twitchu.

Counter Strike: Global Offensive to bez wątpienia król esportu i gra, która jest obecna na arenie od wielu lat. Pomimo tego, że życie przeciętnego shootera jest krótkie, jako esport CS GO utrzymuje się w topowych notowaniach i nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja miałaby się zmienić.

Osoby, które zaczynają swoją przygodę z esportem od oglądania meczów, po jakimś czasie mają ochotę na większe emocje i zaczynają typować. Obstawianie meczów CS GO nie różni się wiele od obstawiania meczów innych gier czy dyscyplin sportowych. Warto znaleźć legalnego bukmachera działającego na polskim rynku, a następnie zacząć od pierwszego nieśmiałego typowania.

Naturalnie amatorzy nie mają często pojęcia jak obstawiać mecze CS GO, zaczynają więc działać według intuicji. Przez pewien czas może to nawet przynosić wymierne rezultaty, bo wiadomo przecież, że szczęście sprzyja początkującym. Po paru meczach obstawianie CS GO może stać się prawdziwą pasją, jednak same przeczucia nie wystarczą, żeby zacząć zgarniać większą gotówkę za counter strike zakłady. Co zatem robić?

Zakłady CS GO — zapomnij o szczęściu, postaw na twarde dane

Przede wszystkim warto skupić się na gromadzonych latami statystykach. W przypadku gier online dane, które są zbierane przez system, mogą być naprawdę złożone, a ich analiza wymaga poświęcenia wielu godzin. Jeżeli chodzi o CS GO obstawianie meczów w sposób przemyślany i skuteczny pozwoli na osiągnięcie świetnych wyników.

Podczas CS typy dobrze będzie znaleźć najpopularniejsze strony przechowujące najnowsze i historyczne statystyki, a następnie w spokoju je poczytać i zacząć wyciągać własne wnioski. Można też posiłkować się interpretacjami tych danych dokonywanymi na portalach gamingowych przez zapalonych dziennikarzy czy komentatorów esportowych. Kiedy wchodzi się w temat esport CS GO jest na samym topie, nie będzie więc najmniejszego problemu ze znalezieniem artykułów, poradników czy wykresów, które pomogą w sprawniejszym typowaniu.

Esport jest na tyle popularny, że w Internecie znaleźć można niezliczone rzesze ekspertów, z których radami oraz przewidywaniami warto się zapoznać, aby zacząć właściwie obstawiać Counter Strike. Naturalnie, jeśli chodzi o CS GO, mecze mogą być wyjątkowo nieprzewidywalne i nawet najlepsza prognoza zawiedzie, jednak warto podchodzić do typowania z jakimś zapasem wiedzy oraz doświadczenia.

Czy obstawianie CS GO może być opłacalne?obstawianie cs go

Osoby szukające informacji na temat tego, jak obstawiać mecze CS GO lub szukające strony do obstawiania meczów CS GO, z pewnością zastanawiają się także czy można na tym zarobić duże pieniądze. Ciekawe dla potencjalnych graczy, może być znalezienie bukmachera counter strike. Odpowiedź musi być taka sama jak w przypadku innych sportów, czy tych odbywających się w przestrzeni wirtualnej lub realnej. Typowanie zawsze wiąże się z ryzykiem i dobrze jest mieć trochę szczęścia. Jednak skuteczne obstawianie CS GO bez wątpienia w dużej mierze zależy od przeprowadzenia dobrej analizy, a także poznania bliżej drużyn oraz graczy, biorących udział w turniejach.

Kiedy weźmiemy pod uwagę cały współczesny esport CS GO odgrywa w nim niezwykle ważną rolę. To jedna z największych i najchętniej oglądanych gier na świecie. Wiele drużyn chce się dostać na szczyt, więc rankingi zmieniają się dość często. Dodatkowo, aby typowanie przynosiło więcej emocji, bukmacherzy pozwalają na zakłady różnego rodzaju. Obstawianie meczów CS GO to znacznie bardziej złożone zajęcie niż typowanie na zwycięzcę  –  można również obstawić, która drużyna wygra chociaż jedną mapę albo wybrać któryś z handicapów.

Nowe możliwości

Legalni bukmacherzy wprowadzają do swoich ofert coraz ciekawsze możliwości. Przykładowo, jeśli chodzi o CS GO obstawianie meczów,  staje się więc niezwykle ekscytujące. Na dodatek jest to dość złożone, a zatem wymaga poświęcenia jeszcze większej ilości czasu. Naturalnie można wziąć udział w typowaniu bez czytania statystyk. Warto jednak robić to wyłącznie na mniejszych kwotach i traktować jako dobrą zabawę.

Najwięksi pasjonaci typowania z pewnością mogą liczyć na niezłe wygrane. Niektórzy z nich prawdopodobnie sami grają w CS GO. Dzięki temu doskonale znają każdy aspekt gry i są w stanie rozpoznać słabe oraz mocne strony poszczególnych graczy. W przypadku takiej gry jak CS GO mecze są przeprowadzane w drużynach. Zdarza się jednak, że jeden wybitny gracz da swojemu zespołowi zwycięstwo. Dzieje się tak, nawet jeśli zostanie sam przeciwko kilku przeciwnikom. To jeden z elementów, który przyniósł tej grze ogromną popularność.

Czym kierować się podczas obstawiania meczów CS GO?cs typy

Przeglądając statystki, można zauważyć ciekawą rzecz. Od dość długiego czasu na szczycie rankingów zawsze pojawia się jedna drużyna  –  Astralis. Ten duński klub doskonale sobie radzi od czterech lat i sprawia, że obstawianie CS GO wywołuje naprawdę wielkie emocje. Należący do niego gracze potrafią uczynić z rozgrywek prawdziwe majstersztyki popisowych zagrań. Jednak obstawianie meczów CS GO zgodnie z regułą, że Astralis zawsze zwycięży, nie jest najlepszą strategią. Bowiem nawet mistrzowie czasem przegrywają. Było to widać np. w sierpniu 2020 roku, kiedy Astralis spadł na 17 pozycję w rankingu.

Jeżeli chodzi o counter strike obstawianie meczów warto też rozpocząć od przejrzenia personalnych statystyk graczy. Ilość headshotów, killi na rundę czy rating to dane. Te aspekty mogą wiele powiedzieć o zawodniku. W rozgrywkach CS GO mecze trwają od 30 minut wzwyż. Jest to więc widowisko wymagające mocnego skupienia i szybkiego notowania szczegółów w głowie.

Jeśli więc ktoś jeszcze zastanawia się, jak obstawiać mecze CS GO, powinien czym prędzej zrobić research. Oczywiście na podstawie tego artykułu i rozpocząć swoją przygodę z typowaniem.


Czy obstawianie CS:GO jest opłacalne?
Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy tak naprawdę od gracza i od tego jakiej dokona analizy. Czasami wpływ na wynik spotkania mogą mieć problemy techniczne. W takiej sytuacji za zawodnika musi do składu wejść trener, bądź zawodnik rezerwowy.
Czym kierować się przy obstawianiu CS:GO?
Przy obstawianiu Counter Strike warto zajrzeć na statystyki zawodników, formę drużyny, ale również na procent wygranych poszczególnych map danej drużyny.