Jednym ze starć gigantów podczas gali Clout MMA 2 jest pojedynek, w którym zmierzą się Tomasz Sarara vs Dawid Załęcki. Kiedy jest walka Sarara vs Załęcki? O której godzinie jest walka Sarara vs Załęcki?

Sarara vs Załęcki - Data

Jak wiadomo, walka Sarary i Załęckiego bez wątpienia należy do tych emocjonowanych ze względu na umiejętności mężczyzn. Jej rozwiązanie będziemy oglądać już w sobotę 28 października 2023 roku. Zarówno tę walkę, jak i wszystkie inne, które obejrzymy w płockiej arenie możecie obstawiać z Fortuna kodem promocyjnym. Zapewni wam on bonus powitalny o wartości nawet 635 PLN!

O której godzinie jest walka Sarara vs Załęcki?

Wiele osób jest ciekawych, o której godzinie będą mogli oglądać starcie, w którym zmierzą się dwaj silni fighterzy. Jak wiadomo, już od 19:00 będziemy mogli oglądać studio z rozmaitymi gośćmi. Później nastąpią darmowe pojedynki oraz kilka starć mieszczących się na karcie głównej. Jeśli chodzi o walkę Sarara vs Załęcki to zaplanowano ją na godzinę 23:00. Aby znać przebieg gali koniecznie sprawdzajcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2