Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk, czyli pojedynek, w którym Nikola "Nikita" Biela zmierzy się z Małgorzatą "Gohą Magical" Zwierzyńską. W tym przypadku ładunek emocjonalny wisi w powietrzu. Kiedy jest walka Nikita vs Goha Magical? O której godzinie jest walka Nikita vs Goha Magical?

Nikita vs Goha Magical - Data

Najbardziej wyczekiwana walka pań podczas Clout MMA 2 odbędzie się już w sobotę 28 października 2023 roku. To starcie, jak i wszystkie inne, które odbędą się w trakcie tego wydarzenia możecie obstawiać używając kodu promocyjnego Fortuna. Jego wykorzystanie to zapewnienie sobie bonusu powitalnego, którego wartość może wynosić nawet do 635 PLN!

O której godzinie jest walka Nikita vs Goha Magical?

Wiele osób już nie może się doczekać, kiedy konflikt obu kobiet zostanie rozwiązany w klatce. Jak wiadomo, federacja postarała się, aby każdy pojedynek miał odpowiednio zaplanowane miejsce na liście i godzinę, o której się rozpoczyna. Walka Nikita vs Goha Magical jest zaplanowana na godzinę 23:15. Aby mieć pewność, że zdążycie ją obejrzeć i że nie zacznie się wcześniej, sprawdzajcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2