Każdy dzień to kolejne ogłoszenie ze strony nowej federacji CLOUT MMA. Ich pierwsza gala ma odbyć się już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. W tych aktualnie ogłoszonych do walki nazwiskach nie brakuje sportowców i znanych gwiazd internetu. Organizatorzy jednak postanowili nieco poddymić, stawiają na kontrowersyjną postać, jaką jest Nikita.

Nikita zawalczy na CLOUT MMA 1 - Mocna decyzja federacji

Choć wydawało się, że początkowa zapowiedź karty walk CLOUT MMA 1 to jedynie sportowcy i internetowi twórcy, to federacja postanowiła pójść o krok dalej. W tym celu zdecydowała się na wybór kontrowersyjnej postaci, o której jeszcze niedawno mówił cały internet. Nikita to postać, która zasłynęła w internecie, jako dziewczyna patoinfluencera Daniela Magicala, z którym prężnie działała w social mediach.

Jakiś czas temu doszło do ich rozstania, którego przebieg opisywała cała sieć. Warto wspomnieć, że tuż po nim dziewczyna została przyjęta pod skrzydła Amadeusza Ferrariego. Zawodnik freak fightów wraz z Trumanem postanowili zainwestować w nią 100 tysięcy złotych. Teraz dziewczyna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i sama na siebie zarobić. Jest to jednak mocny krok ze strony organizatorów.

Wielu ludzi już zaczyna komentować, że organizacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin psuje swój debiut, decydując się na promowanie takich nazwisk. Pojawiają się komentarze, że jest to strzałem w kolano, do czego CLOUT postanowiło się ustosunkować, komentując:

"Każdy zasługuje na drugą szansę, zwłaszcza że sport odmienił już niejedno życie"

Ta wypowiedź zapewne nawiązywała do postaci, takich jak Marta Linkiewicz, która z kontrowersyjnej patoinfluencerki zmieniła się w kochającą sport kobietę, która sporo w nim osiąga. Z kim zawalczy Nikita? Znalezienie jej przeciwniczki może być trudne ze względu na niską wagę. Na razie uzbrajamy się w cierpliwość.