Karta walk FAME MMA 20 już prezentuje się obiecująco, dlatego nikt nie spodziewał się takiej bomby, jaka została zrzucona przez federację 28 stycznia. W oktagonie najpopularniejszej federacji freakowej w Polsce pojawią się byłe członkinie EKIPY Friza. Kto stoczy tę walkę?

Murcix vs Paulina Kozłowska na FAME MMA 20 - Tego nikt się nie spodziewał!

Choć od rozpadu EKIPY minęło już sporo czasu, to jej byli członkowie, wciąż wzbudzają zainteresowanie w sieci. Nic dziwnego, gdyż była to najpopularniejsza grupa influencerów w naszym kraju. Do tej pory wyłącznie mężczyźni z tego grona występowali we freakach. 28 stycznia ogłoszono, że do FAME dołączają Marta "Murcix" Błoch i Paulina Kozłowska!

Mało kto spodziewał się, że dojdzie do takiego pojedynku. Murcix występowała w EKIPIE od początku jej powstania, natomiast Paulina dołączyła do niej, będąc wówczas dziewczyną Mini Majka. Wiele osób ma nadzieję, że ta walka może zapoczątkować dołączenie innych dziewczyn, które znajdowały się w projekcie.

W komentarzach pod ogłoszonym starciem wiele osób żywi nadzieję, że w przyszłości, w oktagonie pojawi się Wersow i Marcysia Ryskala. Jak na razie z członków EKIPY zobaczyliśmy w oktagonie Trombę, Mini Majka oraz Mixera. Być może w przyszłości dołączy do nich więcej nazwisk.