Na karcie walk FAME MMA 20 znalazła się piątka debiutantów. Jedną z osób, która po raz pierwszy stanęła do walki w klatce, była była dziewczyna Mini Majka, czyli Paulina Kozłowska. Co wiadomo na jej temat?

Kim jest Paulina Kozłowska?

Kim jest Paulina Kozłowska? Kto to Paulina Kozłowska? Paulina Kozłowska to była dziewczyna Mini Majka. Związek z jednym z członków Ekipy Friza wystarczył, aby kobieta stała się popularna i zdobyła wielu fanów. Aktualnie Kozłowska rozwija swoje social media oraz prowadzi firmę zajmującą się makijażem. Mimo tego, wciąż większość osób kojarzy ją tylko przez relację z Mini Majkiem.

Paulinę Kozłowską postanowiło zakontraktować FAME MMA. Swoją debiutancką walkę stoczy na jubileuszowej gali FAME MMA 20, a jej przeciwniczką będzie Marta "Murcix" Błoch.

Paulina Kozłowska wiek

Ile ma lat Paulina Kozłowska? Była dziewczyna Mini Majka urodziła się 6 stycznia 2002 roku. Aktualnie ma 22 lata.

Paulina Kozłowska wzrost

Wzrost Pauliny Kozłowskiej wynosi około 165 centymetrów.

Paulina Kozłowska waga

Ile waży Paulina Kozłowska? O tym przekonamy się podczas oficjalnego ważenia przed FAME MMA 20. Wydaje się jednak, że była dziewczyna Mini Majka waży około 60 kilogramów.

Paulina Kozłowska MMA

Wiele osób zastanawiało się czy zobaczymy Paulinę Kozłowską w MMA. Była dziewczyna wystąpi na FAME MMA, jednak stoczy pojedynek w innej formule. 22-latka stanie do walki w K-1 w małych rękawicach.

Paulina Kozłowska walka

Pierwsza walka w karierze Pauliny Kozłowskiej odbędzie się na FAME MMA 20. Gala ta została zaplanowana na 10 lutego, a rywalką byłej dziewczyny Mini Majka będzie Murcix.

Paulina Kozłowska FAME MMA

Była dziewczyna postanowiła spieniężyć swoją popularność podpisując kontrakt z FAME MMA. Organizacja poinformowała o zakontraktowaniu Pauliny Kozłowskiej w styczniu 2024 roku. Jej debiut odbył się na jubileuszowej gali FAME MMA 20, która odbyła się 10 lutego w Krakowie.

Paulina Kozłowska vs Murcix

Paulina Kozłowska w swoim debiucie w klatce zmierzyła się z Murcix. Fani zobaczyli zatem starcie dwóch byłych uczestniczek projektu Friza. Walka Paulina Kozłowska vs Murcix odbyłą się w formule K-1 w małych rękawicach. Po trzech rundach sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Paulinie Kozłowskiej.

Paulina Kozłowska Ekipa

Wiele osób może kojarzyć Paulinę Kozłowską z występów na kanale Friza. Po tym jak została dziewczyną Mini Majka często pojawiała się na filmach Ekipy.

Paulina Kozłowska Mini Majk

Według wielu Paulina Kozłowska całą swoją karierę zawdzięcza Mini Majkowi. Dziewczyna była bowiem w związku z członkiem Ekipy Friza od 2019 roku, a jej kariera w internecie zaczęła się po tym, jak Mini Majk przedstawił ją na swoim kanale. Para rozstała się na początku 2023 roku.

Paulina Kozłowska książka

W sierpniu 2023 roku pojawiła się informacja, że Paulina Kozłowska wyda książkę. Ebook miał nosić nazwę "Branża beauty oczami infleuncerki: marketing i social media". Była dziewczyna Mini Majka na swoim Instagramie w taki sposób opisała tematykę książki.

Będzie to pierwszy krok do mojego nowego projektu związanego z social mediami, marketingiem i budowaniem marki osobistej, o którym Wam opowiem za jakiś czas. Bardzo chciałabym pomagać osobom w budowaniu swoich firmowych profili w internecie.

Pomysł ten spotkał się jednak z ogromną falą krytyki nie tylko internautów, ale również influencerów takich jak Tromba, Wiktoria Jaroniewska czy Mini Majk. Większość osób zarzucała Kozłowskiej, że zamierza dawać rady innym odnośnie budowania marki osobistej, mimo tego, iż sama całą swoją karierę zawdzięcza związkowi z Mini Majkiem.

Paulina Kozłowska Instagram

Paulina Kozłowska Instagrama prowadzi pod nazwą @paulinaakozlowska. Na swoim koncie zgromadziła do tej pory 470 tysięcy obserwujących.


Ile ma lat Paulina Kozłowska?
Paulina Kozłowska ma 22 lata.
Z czego jest znana Paulina Kozłowska?
Paulina Kozłowska jest znana z bycia byłą dziewczyną Mini Majka.