Organizacje freakowe wciąż starają się zakontraktować członków nieistniejącej już Ekipy Friza. Teraz przyszedł czas na Murcix, która zadebiutowała na gali FAME MMA 20. Sprawdź kim jest Murcix oraz poznaj szczegóły na jej temat!

Kim jest Murcix?

Kim jest Murcix? Kto to Murcix? Murcix to influencerka, która była członkiem Ekipy Friza. To właśnie Friz sprawił, że dziś kobieta robi karierę w internecie i jest rozpoznawalna. Aktualnie działa ona głównie na Instagramie oraz na YouTube. W styczniu 2024 roku ogłoszono, że Murcix podpisała kontrakt z organizacją FAME MMA.

Murcix imię i nazwisko

Jak nazywa się Murcix? Murcix to w rzeczywistości Marta Błoch.

Murcix wiek

Ile ma lat Murcix? Marta Błoch urodziła się 2 listopada 1998 roku, co oznacza, że aktualnie ma 25 lat.

Murcix wzrost

Marta Błoch ma około 165 centymetrów wzrostu.

Murcix waga

Można szacować, że Murcix waży około 60 kilogramów.

Murcix MMA

Na ten moment nie wiadomo jak długo Murcix trenuje MMA. Patrząc jednak na jej postawę podczas FAME 20, nie jest to długi okres.

Murcix walka

Walka Murcix była wyczekiwana przez wielu fanów Ekipy Friza. Ostatecznie doszło do niej już 10 lutego podczas jubileuszowej gali FAME MMA 20 w Krakowie.

Murcix FAME MMA

O debiucie Murcix w FAME MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Marta Błoch jest kolejną byłą członkinią Ekipy Friza, która zdecydowała się na udział we freak fightach.

Murcix vs Paulina Kozłowska

W swojej debiutanckiej walce w FAME MMA Murcix zmierzyła się byłą dziewczyną Mini Majka - Pauliną Kozłowską. Starcie odbyło się w K-1 w małych rękawicach. Wygrała Kozłowska przez jednogłośną decyzję sędziów.

Murcix Ekipa

Ekipa - Murcix to połączenie sprawiło, że kobieta zdobyła popularność i stała się influencerką. Murcix dołączyła do Ekipy Friza w 2019 roku. Była bowiem wtedy dziewczyną Mixera, który był kolegą Friza.

W drugiej połowie 2022 roku zaczęły pojawiać się głosy niezadowolenia ze strony niektórych członków Ekipy. Wśród nich była Murcix. Ostatecznie Marta Błoch zdecydowała się odejść z Ekipy Friza, jednak firma Ekipa Holding wydawał oświadczenie, w którym poinformowała, że nie akceptuje tej decyzji, a umowy członków chcących odejść wciąż będą traktowane jako obwiązujące.

Murcix chłopak

Czy Murcix ma chłopaka? Obserwując media społecznościowe influencerki można stwierdzić, że aktualnie Murcix nie ma chłopaka. Jej ostatnim dotychczasowym partnerem był inny influencer Mateusz Cisek znany jako Matter.

Murcix Instagram

Murcix jest niezwykle popularna na Instagramie. Jej konto można znaleźć pod nazwą @murcix. Do tej pory influencerka zgromadziła na nim blisko 2 miliony obserwujących.


Z kim jest Murcix?
Aktualnie Murcix nie jest w związku.
Ile ma lat Murcix?
Murcix urodziła się 2 listopada 1998 roku, a więc ma 25 lat.