Dawid „Bocian” Malczyński vs Adrian “Polak” Polański, czyli pojedynek o pas na gali FAME MMA 10. Malczyński - Polak FAME MMA 10 – kto był faworytem? Kto wygrał walkę Malczyński - Polak? Wynik walki Malczyński - Polak – w której rundzie się skończyła? Opis walki Malczyński - Polak – w jaki sposób przebiegała?

Malczyński - Polak FAME MMA 10

Malczyński - Polak FAME MMA 10, czyli... to już było. Malczyński i Polak walczyli już ze sobą dwukrotnie – najpierw na gali w Polsce, a następnie w Anglii. Przy pierwszej okazji górą był „Bocian”, z kolei w rewanżu, po kontrowersyjnej decyzji sędziów, triumfował Polański. Trzecie starcie na dobre miało wyjaśnić więc to, kto z tej dwójki jest górą. Posiadaczem pasa przed galą FAME MMA 10 był jeden z braci Malczyńskich, jednak Polak celował w odebranie mu mistrzowskiego trofeum.

Zobacz także: Kim jest Polak?

Kto wygrał walkę Malczyński – Polak?

O tym, kto wygrał walkę Malczyński - Polak, przekonaliśmy się podczas sobotniej gali. Zakłady bukmacherskie Betclic sporego faworyta widziały w osobie aktualnego mistrza. Kurs na to, że Malczyński wygra i zachowa pas, wynosił 1.37. Z kolei triumf Polańskiego oszacowano na kurs 2.70. Obstawiając zakład za 57 zł, po odjęciu podatku mogłeś wygrać 135 złotych, a w razie porażki - otrzymać zwrot środków, które możesz od razu wypłacić. Wszystko to możliwe dzięki zakładowi bez ryzyka w Betclic - na start.

 

Wynik walki Malczyński - Polak

Wynik walki Malczyński - Polak poznaliśmy więc już w sobotę. Kibice i eksperci zastanawiali się, jak Polański zaprezentuje się w klatce, gdyż był to jego pierwszy występ od potężnego „nokautu”, który zaserwował mu Amadeusz „Ferrari” Roślik. Przypomnijmy – podczas ich ostatniej walki Ferrari brutalnie kopnął Polaka w parterze, przez co przegrał przez dyskwalifikację.

Sprawdź również:

Wyniki Ferrari vs Haribo

Wyniki Linkiewicz vs Kamiszka

Wyniki Tańcula vS Murański

Opis walki Malczyński - Polak

Walka zaczęła się od mocnych wymian w stójce. Z czasem w parterze z góry znalazł się Polak, jednak sędzia na ostatnie 30 sekund podniósł walkę do stójki, gdzie zarówno Malczyński, jak i Polak starali się trafić przeciwnika potężnymi uderzeniami.

W drugiej rundzie nadszedł koniec! Polak ciężko znokautował Malczyńskiego lewym sierpowym, odbierając mu tym samym mistrzowski pas!

Adrian Polak pokonał Dawida Malczyńskiego przez TKO, runda 2