Starcie Amadeusz „Ferrari” Roślik – Mateusz „Haribo” Gąsiewski to kolejny pojedynek gali FAME MMA 10. Ferrari - Haribo FAME MMA 10 – kto jest faworytem? Kto wygrał walkę Ferrari - Haribo? Wynik walki Ferrari - Haribo – w której rundzie się skończyła? Opis walki Ferrari - Haribo – w jaki sposób przebiegała?

Ferrari - Haribo FAME MMA 10

Ferrari - Haribo FAME MMA 10 – to dla wielu było bardzo zaskakujące zestawienie. Roślik, mimo kiepskiego rekordu, jest jednym z najbardziej doświadczony zawodników w całej federacji. Z kolei Gąsiewski debiutował w formule MMA i – jeśli wierzyć w jego słowa – trenował dopiero od kilku miesięcy. Niektórzy twierdzili więc, że włodarze FAME MMA, chcąc poprawić rekord Ferrariego, postawili przed nim łatwe zadanie, z którym bez problemu powinien sobie poradzić. Haribo z pewnością planował zrobić wszystko, żeby udowodnić, że będzie zupełnie inaczej.

Zobacz także: Kim jest Mateusz "Haribo" Gąsiewski?

Kto wygrał walkę Ferrari - Haribo?

O tym, kto wygrał walkę Ferrari - Haribo, przekonaliśmy się podczas sobotniej gali. Nie ulegało jednak wątpliwości, że zdecydowanym faworytem jest Roślik. Ferrari tym razem przyłożył się do treningów i jego postępy docenia między innymi Szymon Kołecki, z którym trenują razem na jednej sali.

Kurs na wygraną Roślika wynosił 1.12. Haribo był tym samym jednym z największych underdogów całej gali. Betclic jego triumf oszacowały na kurs 4.75. Z kodem promocyjnym Betclic za postawienie 57 można było wygrać więc ponad 200 złotych, a w razie porażki - otrzymać zwrot środków, które możesz od razu wypłacić, bez warunków obrotu!

Wynik walki Ferrari - Haribo

Wynik walki Ferrari - Haribo poznaliśmy więc już w sobotę. Przed ich pojedynkiem można było odnieść wrażenie, że o ich walce... mówiło się najmniej. Ferrari jest bowiem skonfliktowany z innymi zawodnikami FAME MMA i to właśnie na nich skupiała się uwaga podczas jego wywiadów czy konferencji. Chęć stoczenia walki z Ferrarim wyraził choćby Alan Kwieciński – panowie pobili się zresztą przed ostatnią konferencją przed galą FAME MMA.

Opis walki Ferrari - Haribo

Walka zaczęła się od niskich kopnięć ze strony Haribo, który korzystał z przewagi warunków fizycznych. Z czasem Ferrari znalazł się jednak w parterze, wykorzystując próbę kopnięcia ze strony Haribo i zyskując przewagę w płaszczyźnie parterowej. Wydaje się jednak, że w ciągu całej rundy lepszy był Gąsiewski.

W drugim starciu Ferrari skutecznie wszedł pod cios Haribo i obalił rywala. Zdobył nawet dosiad, gdzie rozbił Gąsiewskiego ciosami i przerwał kiepską serię porażek.

Amadeusz “Ferrari” Roślik pokonał Mateusza Gąsiewskiego przez TKO, runda 2