Od wrzucenia pierwszego filmiku o Pandora Gate minął tydzień, a internet wciąż szaleje. Sprawa Boxdela i Marcina Dubiela trochę ucichła, a na tapet ludzie wzięli Lexy Chaplin. Nikt do tej pory nic nie udowodnił na jej temat, jednak ludzie uparcie twierdzą, że dziewczyna o wszystkim wiedziała od początku i nic nie powiedziała.

ALLDEYN rozwiązuje współpracę z Lexy Chaplin

Jak wiemy, Lexy brała udział w pierwszej edycji Team X, w której również uczestniczyli Stuu, Dubiel i Fagata. Z każdym z nich trzymała się bardzo blisko - do niedawna przyjaźniła się z Agatą, która wiedziała o wszystkim, a z Marcinem była nawet w związku. Ludzie połączyli kropki i wywnioskowali, że może to oznaczać, że Lexy także ukryła wszystkie obrzydliwe zachowania swoich znajomych.

Oprócz wszystkich spekulacji i oskarżeń, do tej pory na Lexy nie wyszły żadne dowody. Jednak sama wielokrotnie zachowywała się w sposób świadczący o tym, że była świadoma przewinień zarówno Stuu, jak i Dubiela. Aktualnie influencerka się wszystkiego wyparła.

Mimo że jej wizerunek nie ucierpiał tak, jak pozostałych influencerów, Lexy również nie uszło na sucho. Dziewczyna od jakiegoś czasu współpracowała z marką Deynn, jednak 10 października wydano oświadczenie o rozwiązaniu dotychczasowej współpracy.

Lexy mocno o Deynn

Reakcję Lexy mogliśmy zobaczyć dość szybko, odpowiedziała ona na kanale nadawczym chwilę po wydaniu oświadczenia. Influencerka bardzo skrytykowała Deynn, podkreślając że ona sama bardzo się cieszyła i chciała współpracy, a po oskarżeniach wyrzuciła ją bez słowa. Sformułowanie oskarżenia jest bardzo istotne - Lexy dalej wypiera się wszystkiego, a fani wciąż brną w to, że o wszystkim wiedziała.

Jej wypowiedź o Deynn nie jest zbyt kulturalna - widać, że Lexy zabolała strata współpracy oraz coraz bardziej pogarszający się wizerunek.

Lexy mocno o Deynn! - ALLDEYN zakończyło współpracę z influencerką