Deynn to kolejna z popularnych influencerek, która postanowiła spróbować swoich sił w MMA i pojedynkach typu freak fight. Co o niej wiadomo?

Kto to Deynn?

Kto to Deynn? Kim jest Deynn? Jeśli ktoś w ostatnich latach śledzi szeroko pojęty polski internet, z pewnością w mniejszym lub bardziej stopniu kojarzy pseudonim popularnej influencerki. Deynn to kobieta, która początkowo tworzyła w serwisie Photoblog, a następnie publikowała swoje treści między innymi na Snapchacie i Instagramie.

Znana jest między innymi z propagowania zdrowego trybu życia, własnej linii kosmetyków i suplementów czy innych aktywności w sieci - w tym wielu kontrowersji.

Deynn imię i nazwisko

Jak nazywa się Deynn? Imię i nazwisko popularnej influencerki to Marita Surma-Majewska.

Deynn pochodzenie

Skąd pochodzi Deynn? Kobieta urodziła się w województwie zachodniopomorskim, a jako nastolatka przeprowadziła się do Poznania. Następnie mieszkała między innymi we Wrocławiu, a w 2022 roku osiedliła się na stałe w Warszawie, gdzie wraz z mężem kupiła dom w okolicach stolicy naszego kraju.

Deynn wiek

Ile lat ma Deynn? Jeśli chodzi o wiek, Deynn urodziła się w 1992 roku. Urodziny Deynn przypadają dokładnie na dzień 8 stycznia.

 

 

Deynn wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Deynn mierzy około 170 centymetrów.

Deynn waga

To, ile waży Deynn, okaże się... dzień przed jej debiutem w MMA. Wówczas bowiem odbędzie się ceremonia ważenia, na której dowiemy się, ile wynosi waga Deynn.

Deynn i Majewski

Deynn i Majewski, czyli jeden z najpopularniejszych związków w polskim internecie. Daniel Majewski, bo o nim mowa, jest od wielu lat mężem Surmy. Para prowadzi wspólny kanał na YouTube o nazwie my MAJEWSCY, który subskrybuje ponad 500 tysięcy użytkowników.

Zobacz także - kim jest Daniel Majewski?

Deynn i Majewski wzbudzają sporo kontrowersji, często na własne życzenie. Para od zawsze dzieliła się swoim życiem prywatnym, zarówno na Instagramie, jak i w filmach na YouTube. Kilkukrotnie informowali również o kryzysie w ich małżeństwie, mówiąc nawet o ewentualnym rozstaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że Deynn i Majewski są niezwykle popularni, a ich poczynania w sieci śledzą miliony osób.

Deynn MMA

Deynn MMA, czyli do niedawna połączenie, które nie miało prawa się wydarzyć. Surma mówiła bowiem, że nie jest zainteresowana walkami w MMA. Jak się jednak okazało, tylko krowa nie zmienia zdania i to powiedzenie znalazło zastosowanie w przypadku Deynn. W maju 2022 roku kobieta ogłosiła bowiem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że rozpoczęła treningi MMA i że zawalczy w klatce.

Jak przyznała, chce wyjść ze strefy komfortu, a jest w takim wieku, że jeśli planuje to zrobić, to właśnie teraz, gdyż w niedalekiej przyszłości planuje macierzyństwo. Dodała również, że ważnym czynnikiem są również kwestie finansowe, gdyż - w jej oczach nierealna - kwota, jaką kiedyś rzuciła za potencjalną walkę, stała się kwotą, którą... oferują jej za walkę.

Deynn treningi w MMA rozpoczęła w połowie maja 2022 roku. Do debiutu w MMA Deynn przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego w warszawskiej Akademii Sportów Walki Wilanów. U trenera Oknińskiego trenuje również jej mąż.

Deynn FAME MMA

Choć Deynn ogłosiła, że zawalczy w MMA, znakiem zapytania jest to, w szeregach jakiej organizacji stoczy debiutancki pojedynek. Kibice nie mają jednak wątpliwości, że będzie to FAME MMA, czyli federacja, w której w MMA zadebiutuje również mąż Deynn.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Nie ulega wątpliwości, że Deynn w FAME MMA byłaby jedną z największych gwiazd całej federacji i potencjalnie mogłaby liczyć na rekordowe zarobki.

Deynn walka

Walka Deynn na pewno wzbudzi ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Jak sama przyznała, choć na pozór jest wytatuowaną, pewną siebie kobietą, w rzeczywistości jest zamkniętą w siebie i niepewną introwertyczką. Debiut Deynn w MMA z pewnością będzie więc dla niej sporym przeżyciem, podobnie jak "konieczność" wzięcia udziału w wywiadach czy na konferencjach, gdzie często zawodnicy czy zawodniczki wzajemnie się nie oszczędzają.

Kiedy walka Deynn w MMA? Tego jak na razie nie wiadomo. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na informacje na temat tego, kiedy i w jakiej organizacji zawalczy Deynn.

Deynn siostra

Na początku 2018 roku w sieci doszło do ogromnej dramy na linii Deynn - siostra, czyli Klaudia Surma. Młodsza siostra Deynn, wraz z najmłodszą z trójki sióstr, przeprowadziła się do Warszawy, gdzie Deynn miała jej pomóc. Kobieta ujawniła informacje i treści SMSów, według których rzeczywistość była znacznie inna, a o sprawie w najlepsze rozpisywały się plotkarskie media czy kanały commentary na YouTube.

Drama Deynn z siostrą doprowadziła do tego, że Deynn i Majewski stracili kontrakty sponsorskie, gdyż firmy nie chciały być z nimi kojarzone. Siostry zerwały kontakt, jednak w 2021 roku wspomniane wcześniej plotkarskie portale informowały o tym, że kobiety dały sobie drugą szansę i że się pogodziły.

Deynn Instagram

Deynn jest jedną z najpopularniejszych polskich instagramerek. Jej poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad półtora miliona użytkowników Instagrama. Deynn na Instagramie udziela się pod nazwą deynn.