Daniel Majewski to kolejny celebryta, który postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. Co wiadomo o popularnym twórcy internetowym, prywatnie mężu znanej blogerki Deynn?

Kto to Daniel Majewski?

Kto to Daniel Majewski? Kim jest Daniel Majewski? Jeśli ktoś śledzi w ostatnich latach szeroko pojęty polski internet, z pewnością nie zadawał sobie takich pytań, gdy na gali FAME MMA 12 ogłoszono, że Majewski podpisał kontrakt z tą organizacją. Majewski jest to popularny twórca internetowy, prywatnie będący mężem innej gwiazdy internetu, czyli Deynn.

Daniel Majewski pochodzenie

Jeśli chodzi o to, skąd pochodzi Daniel Majewski, mężczyzna urodził się, dorastał i chodził do szkoły we Wrocławiu. Ze stolicą województwa dolnośląskiego związany jest zresztą w mniejszym lub większym stopniu po dziś dzień.

Daniel Majewski wiek

Ile lat ma Daniel Majewski? To z pewnością ciekawi wielu internautów. Jeśli chodzi o wiek, Majewski urodził się 11 listopada 1993 roku.

Daniel Majewski waga

Daniel Majewski waga, czyli... nie do końca wiadomo, ile waży mężczyzna. Majewski od lat trenuje sporty siłowe, więc jego waga zmienia się w zależności od tego, na czym w danym momencie się skupia, jeśli chodzi o treningi. Wszystko wskazuje na to, że jego pojedynek na FAME MMA odbędzie się w kategorii ciężkiej.

 

 

Daniel Majewski wzrost

Ile wzrostu ma Daniel Majewski? Tego nie wiadomo. Z pewnością dokładne informacje na ten temat poznamy przy okazji jego debiutanckiej walki w klatce FAME MMA.

Daniel Majewski firma

Majewski już w latach licealnych zajmował się organizacją różnego rodzaju eventów, w tym związanych z imprezami szkolnymi. Do dziś jest zresztą właścicielem firmy DM PROMOTION Daniel Majewski, która wykonuje właśnie tego typu usługi.

Majewski jest także prezesem zarządu firmy o nazwie... Deynn.

Daniel Majewski Deynn

Daniel Majewski i Deynn, czyli jedna z najpopularniejszych par polskiego internetu. Deynn, czyli Marita Surma, to popularna polska blogerka. Para poznała się lata temu w sieci, a następnie zaczęła się dzielić wydarzeniami ze swojego życia prywatnego z ludźmi obserwującymi ich w social mediach. W 2018 roku wzięli ślub.

Daniel Majewski YouTube

Od połowy 2016 roku para prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą "my Majewscy". Ich kanał obserwuje ponad pół miliona użytkowników, a filmy obejrzano łącznie ponad 90 milionów razy.

Jednym z najpopularniejszych filmików na ich kanale jest nagranie "Nasz gangsterski ślub", ukazujący kulisy ich ślubu z 2018 roku.

Daniel Majewski Paris Platynov

Daniel Majewski jest skonfliktowany z innym z popularnych twórców internetowych, czyli Parisem Platynovem. Niechęć wzięła się z czasów, gdy Platynov nagrywał na YouTube kontrowersyjne treści, w tym między innymi oceniające innych ludzi z branży szeroko pojętych sportów siłowych. Oberwało się więc duetowi Deynn&Majewski. Para wydała książkę, po czym Paris nagrał legendarną recenzję ich dzieła, między innymi... plując do środka tejże książki.

Daniel Majewski Wardęga

Innym z twórców internetowych, z którym Majewski jest skonfliktowany, jest Sylwester Wardęga. Wardęga przed laty komentował różnego rodzaju kontrowersyjne poczynania Majewskiego i Deynn w sieci, co nie spodobało się mężczyźnie. Majewski regularnie wypowiadał się w niecenzuralnych słowach na temat Wardęgi, a przy okazji gali FAME MMA 12 doszło między nimi do konfrontacji.

Zobacz także - Sylwester Wardęga FAME MMA - zarobki

Wardęga podszedł wówczas do Majewskiego, choć – jak przyznał – pierwotnie nie wiedział nawet, że to on, gdyż miał twarz zasłoniętą okazałymi okularami. Podczas rozmowy Majewski niejako spoliczkował kontuzjowanego Wardęgę, chodzącego o kulach z powodu kontuzji. Całość zarejestrowały kamery, a na Majewskiego po tej sytuacji wylało się sporo krytyki z powodu jego zachowania.

Daniel Majewski walka

Daniel Majewski walka, czyli... prędzej czy później to musiało się wydarzyć. Odkąd w Polsce pojawiła się moda na walki typu freak fight, nazwisko Majewskiego przewijało się w kontekście kolejnych zestawień regularnie. Jak się okazało, ostatecznie dopiero w 2021 roku federacja FAME MMA ogłosiła angaż Majewskiego w szeregach swojej organizacji.

Daniel Majewski FAME MMA

Majewski jako zawodnik FAME MMA został ogłoszony na gali FAME MMA 12. Całość trzymana była w tajemnicy i do końca nie było wiadome, że tego dnia włodarze ogłoszą angaż znanego twórcy internetowego. Majewski wszedł do klatki podczas gali w efektownym stylu, choć jego przybycie nie spotkało się ze szczególnie pozytywnym odbiorem ze strony kibiców. Nic dziwnego – Majewskiego ma wielu fanów, ale równie dużo ludzi zwyczajnie go nie lubi.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Daniel Majewski MMA

Czy Majewski miał z MMA styczność wcześniej? Wszystko wskazuje na to, że nie. Mężczyzna co prawda przez lata trenował sporty siłowe, jednak wygląda na to, że przygotowania do debiutanckiej walki w MMA są jego pierwszym doświadczeniem, jeśli chodzi o sporty walki.

Daniel Majewski trener

Gdy pojawiły się oficjalne informacje o tym, że Majewski zawalczy w MMA, w jednym z wywiadów przyznał, że chciałby, żeby jego trenerem został Mirosław Okniński. I... faktycznie tak się stało. Do swojego debiutu w MMA Majewski przygotowuje się właśnie w warszawskim klubie Akademia Sportów Walki Wilanów.

Daniel Majewski Instagram

Majewski, jak na twórcę internetowego w dzisiejszych czasach przystało, jest aktywny w mediach społecznościowych, w tym między innymi na Instagramie. Jego konto na tej platformie obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Daniel Majewski?
Mężczyzna to popularny twórca internetowy, mąż znanej blogerki Deynn.
Ile lat ma Daniel Majewski?
Mężczyzna urodził się w 1993 roku.