Kilka dni temu w Internecie pojawiło się wspólne zdjęcie Boxdela, Nitro oraz Dubiela. Wiele osób zaczęło domyślać się, że prawdopodobnie powstanie kolejne nagranie związane z Pandora Gate. Film został potem oficjalnie zapowiedziany, a dokładnie 24 marca pojawił się on na Twitterze Nitrozyniaka.

Nitro z mocnymi oskarżeniami wobec Wardęgi i Konopskiego

Nitrozyniak w dodanym materiale atakuje głównie Konopskiego i Wardęgę. Zarzuca im bardzo nieprofesjonalne podejście do tematu, a także wykorzystywanie całej afery dla własnych korzyści. Pokazał on także wiele nieopublikowanych wcześniej rozmów - między innymi Boxdela z Konopskim czy Stuu z Dubielem.

Kolejne brudy na Konopskiego

Sergiusz po opublikowaniu filmu wspomniał, że nie miał on na celu bronienia nikogo - chciał jedynie wyprowadzić kolejne zarzuty wobec kanałów commentary. Mimo to nagranie zostało odebrane jako próba oczyszczenia Boxdela i Marcina Dubiela.

W materiale została udostępniona prywatna rozmowa Boxdela z Konopskim. Można z niej wywnioskować, że Mikołaj wcale nie chciał oczerniać Michała w swoim materiale. Obiecał mu nawet, że wyciągnie go z tego i zapewnił pomoc.

Dobra stary, ja działam dalej z filmem, jutro go wrzucam. Załączę twoją głosówkę z odcinka. Odetnę cię od tego ped***lstwa jak się da k**wa, bo to jest sk****syńskie, żeby tak cię wrzucać do tego wora.

Na ten moment Konopskyy nie odniósł się jeszcze do oskarżeń Nitrozyniaka. Nie wypadł on jednak najlepiej - na filmie możemy jedynie zobaczyć, jak przekłamane były niektóre jego treści.

Oskarżenia wobec Wardęgi

Jeśli chodzi o Wardęgę, Nitro zarzucił mu wykorzystanie całej afery do nabijania wyświetleń. Według dziewczyny, której dotyczyły wszystkie wcześniejsze informacje, Sylwester ignorował jej prośby o przestanie poruszania jej tematu.

Wardęga postanowił odpowiedzieć na to i zdementować oskarżenia Nitrozyniaka. Sylwester wyjaśnił, że kontaktował się on z dziewczyną w tej sprawie już kilka miesięcy temu.