O Puszbarberze zrobiło się głośno w 2021 roku za sprawa współpracy z Kamerzystą. Kim jest Puszbarber? Ile lat ma Puszbarber? Ile waży Puszbarber? Z kim walczy Puszbarber na Prime Show MMA?

Puszbarber - imię i nazwisko

Puszbarber lub Puszbarbie to dwa pseudonimy, którymi posługuje się zawodnik Prime. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Adrian Salwa.

Kim jest Puszbarber?

Adrian "Puszbarber" Salwa zawodowo zajmuje się fryzjerstwem w swoim zakładzie w Warszawie. Większy rozgłos przyniósł mu jednak kontrowersyjny filmik na kanale Kamerzysty, na którym wszyscy bohaterowie znęcają się nad niepełnosprawnym umysłowo chłopakiem.

Puszbarber - barber

Jak już wspomnieliśmy, Adrian Salwa zajmuje się obcinaniem włosów i pielęgnacją brody. Prowadzi swój własny zakład fryzjerski w Warszawie. W jego salonie pojawiają się popularni influencerzy i zawodnicy freak-fightowych federacji. Jednym z nich jest Amadeusz "Ferrari" Roślik, który pojawił się również w odcinku "Dzień z zawodnikiem" przed galą Prime Show MMA 1.

Puszbarber wiek

Adrian Salwa ma 22 lata.

Puszbarber wzrost

Przeciwnik Ewy Piątkowskiej na Prime Show MMA 5 ma 178 cm wzrostu.

Puszbarber waga

Adrian Salwa waży około 144 kilogramy.

Puszbarber - Kamerzysta

Film trafił do sieci 9 kwietnia 2021 roku. Nagranie obejrzało prawie pół miliona osób. W materiale można zobaczyć jak Puszbarber, Kamerzysta i Wiola Kotelecka namawiają niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka do wykonywania upokarzających zadań za pieniądze. Internetowi twórcy obiecali 18-letniemu Dominikowi nawet 250 zł za skakanie z balkonu do śmietnika, czy wejście do szamba. Za te czyny wszyscy otrzymali zarzuty od prokuratury. Kamerzysta został aresztowany na kilka miesięcy, natomiast pozostała dwójka dostała dozór policyjny.

Puszbarber Uwaga

Salwa po skandalicznym filmiku pojawił się w emitowanym w TVN popularnym programie "Uwaga". Zapewniał w nim, że nie miał złych intencji.

Nie zrobiłem tego, żeby być sławnym, żeby go upodlić. To był materiał, film jak co dzień, zwykły "zapychacz".

W dalszej części programu Puszbarber próbował za wszelką cenę bronić swoich racji.

On sam się zgłosił, bo chciał zdobyć pieniądze. Nie wiedziałem, że zadania będą aż tak ciężkie. Nie dręczyłem go. Chciałem być jak producent, jak Patryk Vega. Jak ktoś zabije kogoś w jego filmach, to nie ponosi za to konsekwencji. To tylko film, ten ktoś nie został zabity naprawdę.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego, co się dzieje. Najbardziej krzywdził go Łukasz, to był jego film, jego pomysł. Nie powinienem nigdy dołączyć do tej ekipy. To patologia. Nie ja, oni są patologią.

Puszbarber walki

Do tej pory Puszbarber stoczył jedną walkę na pierwszej edycji Prime Show MMA 1. Pokonał go wówczas raper, Sobota. Przed walką zdobywał umiejętności m.in. pod okiem Amadeusza Roślika. Kolejne walki Puszbarbera z pewnością będą ciekawe dla fanów typowych freaków. Szczególnie ta z Ewą Piątkowską na piątej odsłonie Prime.

Puszbarber Prime Show MMA

Twórca internetowy i właściciel zakładu fryzjerskiego w Warszawie zadebiutował w Prime MMA na gali z numerem 1. 19 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi zmierzył się z Michałem "Sobotą" Sobolewskim.

Puszbarber vs Sobota

Na Prime Show MMA 1 doszło do pojedynku na zasadach bokserskich pomiędzy 80-kilogramowym raperem "Sobotą" a "Puszbarberem". Rywal Salwy wcześniej występował w federacji FAME MMA. Przegrał przez decyzję z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem.

Raper przez trzy rundy wypunktował Puszbarbera i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Przed walką Puszbarber zachował się dość nieodpowiedzialnie, wychodząc do Soboty z chorobą serca, o której nie poinformował właścicieli Prime MMA.

Puszbarber vs Ewa Piątkowska

Na gali Prime Show MMA 5 dojdzie do kontrowersyjnej walki pomiędzy mężczyzną a kobietą. Puszbarber zmierzy się w formule bokserskiej z Ewą Piątkowską - mistrzynią Europy i świata WBC.

Puszbarber Instagram

Na Instagramie Puszbarbera można śledzić pod nazwą @puszbarber. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam ponad 109 tysięcy osób.


Ile lat ma Puszbarber?
Zawodnik Prime Show MMA ma 22 lata.
Ile waży Puszbarber?
Adrian Salwa waży około 144 kilogramy.