O Puszbarberze zrobiło się głośno w 2021 roku za sprawą współpracy z Kamerzystą. Na fali popularności dołączył on również do świata freak fightów, a ostatnio wystąpił na Prime MMA 7. Dowiesz się kim jest Puszbarber i poznaj szczegółowe informacje na jego temat!

Kim jest Puszbarber?

Kim jest Puszbarber? Kto to Puszbarber? Puszbarber zawodowo zajmuje się fryzjerstwem w swoim zakładzie w Warszawie. Większy rozgłos przyniósł mu jednak kontrowersyjny filmik na kanale Kamerzysty, na którym wszyscy bohaterowie znęcają się nad niepełnosprawnym umysłowo chłopakiem.

W 2022 roku podpisał kontrakt z organizacją Prime MMA. Zadebiutował 19 lutego 2022 roku na gali Prime MMA 1 w starciu z raperem Sobotą.

Puszbarber imię i nazwisko

Puszbarber lub Puszbarbie to dwa pseudonimy, którymi posługuje się zawodnik Prime. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Adrian Salwa.

Puszbarber wiek

Ile ma lat Puszbarber? Adrian Salwa ma 23 lata.

Puszbarber wzrost

Ile wzrostu ma Puszbarber? Adrian Salwa ma 178 centymetrów wzrostu.

Puszbarber waga

Adrian Salwa waży około 145 kilogramów.

Puszbarber walki

Do tej pory Puszbarber stoczył dwie walki na galach Prime Show MMA. Obie jednak przegrał. W pierwszym starciu pokonał go raper Sobota, natomiast w drugiej Puszbarber przegrał z Ewą Piątkowską.

Puszbarber Prime MMA

Twórca internetowy i właściciel zakładu fryzjerskiego w Warszawie zadebiutował w Prime MMA na premierowej gali tej organizacji. 19 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi zmierzył się z Michałem "Sobotą" Sobolewskim.

Puszbarber vs Sobota

Na Prime Show MMA 1 doszło do pojedynku na zasadach bokserskich pomiędzy 80-kilogramowym raperem Sobotą a Puszbarberem. Rywal Salwy wcześniej występował w federacji FAME MMA. Przegrał tam przez decyzję z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem.

Raper przez trzy rundy wypunktował Puszbarbera i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Przed walką Puszbarber zachował się dość nieodpowiedzialnie, wychodząc do Soboty z chorobą serca, o której nie poinformował właścicieli Prime MMA.

Puszbarber vs Ewa Piątkowska

Na gali Prime Show MMA 5 doszło do kontrowersyjnej walki pomiędzy mężczyzną a kobietą. Puszbarber zmierzył się w formule bokserskiej z Ewą Piątkowską - mistrzynią Europy i świata WBC. Ostatecznie walka potrwała pełen dystans i wygrała ją Ewa Piątkowska przez jednogłośną decyzję sędziów.

Puszbarber na Prime MMA 7

Do kolejnej walki Puszbarbera doszło na gali Prime MMA 7. Kacper Salwa wystąpił bowiem w wyjątkowym turnieju zatytułowanym Igrzyska Gladiatorów w duecie z Tomkiem Olejnikiem. Obaj doszli do finału, pokonując w półfinale parę "Dredziasty i "Stary Wiewiór". W finale Tomasz Olejnik wyeliminował Dawida Harasa, a następnie wraz z "Puszbarberem" rozprawili się z "Magicalem Jr". Na końcu "Puszbarber" zmierzył się ze swoim towarzyszem, rzucając się na niego z gradem ciosów, po których Olejnik odklepał. Tym samym Salwa wygrał pierwszą edycję turnieju gladiatorów.

Puszbarber barber

Adrian Salwa zawodowo zajmuje się obcinaniem włosów i pielęgnacją brody. Prowadzi swój własny zakład fryzjerski w Warszawie. W jego salonie pojawiają się popularni influencerzy i zawodnicy freak fightowych federacji. Jednym z nich jest Amadeusz "Ferrari" Roślik.

Puszbarber Kamerzysta

Kontrowersyjny film z udziałem Kamerzysty i Puszbarbera trafił do sieci 9 kwietnia 2021 roku. Nagranie obejrzało ponad pół miliona osób. W materiale można zobaczyć jak Puszbarber, Kamerzysta i Wiola Kotelecka namawiają niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka do wykonywania upokarzających zadań za pieniądze.

Internetowi twórcy obiecali 18-letniemu Dominikowi nawet 250 zł za skakanie z balkonu do śmietnika, czy wejście do szamba. Za te czyny wszyscy otrzymali zarzuty od prokuratury. Kamerzysta został aresztowany na kilka miesięcy, natomiast pozostała dwójka dostała dozór policyjny.

Puszbarber Uwaga

Salwa po skandalicznym filmiku pojawił się w emitowanym w TVN popularnym programie "Uwaga". Zapewniał w nim, że nie miał złych intencji.

Nie zrobiłem tego, żeby być sławnym, żeby go upodlić. To był materiał, film jak co dzień, zwykły "zapychacz".

W dalszej części programu Puszbarber próbował za wszelką cenę bronić swoich racji.

On sam się zgłosił, bo chciał zdobyć pieniądze. Nie wiedziałem, że zadania będą aż tak ciężkie. Nie dręczyłem go. Chciałem być jak producent, jak Patryk Vega. Jak ktoś zabije kogoś w jego filmach, to nie ponosi za to konsekwencji. To tylko film, ten ktoś nie został zabity naprawdę.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego, co się dzieje. Najbardziej krzywdził go Łukasz, to był jego film, jego pomysł. Nie powinienem nigdy dołączyć do tej ekipy. To patologia. Nie ja, oni są patologią.

Puszbarber Instagram

Na Instagramie Puszbarbera można śledzić pod nazwą @puszbarber. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam ponad 110 tysięcy osób.

https://www.instagram.com/p/C06YLBxsaMW/


Ile lat ma Puszbarber?
Zawodnik Prime Show MMA ma 23 lata.
Ile waży Puszbarber?
Adrian Salwa waży około 140 kilogramów.