Freak Fighters to kolejna organizacja na polskim rynku oferująca kibicom... nietypowe pojedynki w różnych formułach. Co wiadomo o Freak Fighters?

Co to jest Freak Fighters?

Co to jest Freak Fighters? Czym jest Freak Fighters? Gdy kibice pojedynków typu freak fight usłyszeli o nowej gali na polskim rynku, z pewnością zadawali sobie tego typu pytania.

Jak się okazało, Freak Fighters to kolejna federacja, która organizuje nietypowe pojedynki celebrytów. Nie tylko na zasadach MMA czy kickboxingu, jak największe organizacje w Polsce, ale również znacznie bardziej nietypowych.

Freak Fighters włodarze

Kto stoi za Freak Fighters? W sieci trudno znaleźć odpowiedź na pytanie, kim są włodarze Freak Fighters. Być może wraz z rozwojem federacji poznamy odpowiedź na to pytanie i osoby stojące za federacją Freak Fighters ujawnią się.

Freak Fighters zawodnicy

Kto walczy we Freak Fighters? Zawodnicy tej federacji to w dużej mierze twórcy internetowi, często znani już z innych tego typu gal. Dość powiedzieć, że kontrakty z Freak Fighters podpisali byli zawodnicy Elite Fighters (Kuba Lasik) czy MMA VIP (Wiktoria Domżalska).

Zawodniczką Freak Fighters jest także między innymi... Izabela Kisio-Skorupa.

Freak Fighters historia

Historia Freak Fighters rozpoczęła się pod koniec 2021 roku. Wtedy na oficjalnym Instagramie organizacji pojawił się pierwszy wpis, ogłaszający start nowej federacji i nabór zawodników.

Pierwsza gala Freak Fighters odbyła się w bezpłatnym streamingu na YouTube pod koniec marca 2022 roku. Freak Fighters na YouTube można znaleźć pod nazwą Freak Fighters & ButtSlaps.

Z pewnością była to nowość dla kibiców - tego typu wydarzenia co do zasady transmitowane są bowiem w systemie PPV, czyli żeby obejrzeć galę z legalnego źródła, trzeba zapłacić za dostęp. W przypadku Freak Fighters było inaczej i włodarze federacji uznali, że rozsądniej będzie najpierw dotrzeć do szerszego grona, oferując darmowy produkt.

Freak Fighters zasady

Jakie są zasady Freak Fighters? Dobre pytanie! Podczas pierwszej gali zobaczyliśmy kilka pojedynków w... nietypowych formułach. Sandra S wystąpiła w starciu na klapsy, z kolei niektórzy zawodnicy walczyli na same lowkicki.

Zobacz także - kim jest Sandra S?

Wygląda więc na to, że włodarze planują sprawić, żeby zasady Freak Fighters były inne od wszystkich organizacji i tym wyróżniały się na tle innych federacji w naszym kraju.

ButtSlaps Freak Fighters

ButtSlaps, czyli zawody w... klapsach w tyłek. Podczas pierwszej gali Freak Fighters zawodniczki walczyły właśnie w tej formule, częstując się klapsami w pupę z otwartej dłoni. ButtSlaps Freak Fighters to formuła, w której organizowane są walki na gali Freak Fighters.

Jeśli ktoś jest więc fanem tego typu rozrywki, z pewnością nie będzie rozczarowany!

Freak Fighters Tik Tok

Organizacja Freak Fighters prowadzi swój kanał na Tik Toku o nazwie freakfighters. Zamieszczane są tam między innymi nagrania z kulis gali czy różnego rodzaju przygotowań do konferencji czy wydarzeń promujących eventy związane z Freak Fighters.

Freak Fighters Instagram

Z kolei na Instagramie Freak Fighters można znaleźć pod nazwą freak_fighters. Federacja posiada również osobne konto poświęcone formule ButtSlaps Freak Fighters - buttslaps_freakfighters.


Co to jest Freak Fighters?
Freak Fighters to polska organizacja typu freak fight, organizująca walki na nietypowych zasadach.
Kto walczy w Freak Fighters?
Zawodniczkami Freak Fighters są między innymi Sandra S czy Izabela Kisio-Skorupa.