Sandra S to popularna piosenkarka disco polo i... zawodniczka MMA VIP. Co wiadomo o kobiecie?

Kim jest Sandra S?

Kim jest Sandra S? Kto to Sandra S? Jeśli ktoś słucha disco polo, z pewnością doskonale wie, kim jest kobieta. Piosenkarka przebojem wdarła się bowiem na rynek muzyczny w 2021 roku, ale o tym nieco później.

Z kolei w 2022 roku okazało się, że Sandra S postanowiła spróbować swoich sił w... MMA, podpisując kontrakt z organizacją Marcina Najmana, czyli MMA VIP.

Kobieta pochodzi z Bydgoszczy.

Sandra S imię i nazwisko

Sandra S to oczywiście pseudonim kobiety, który wziął się od jej imienia i nazwiska. Piosenkarka nazywa się Sandra Szymoszyn.

Sandra S wiek

Ile lat ma Sandra S? Jeśli chodzi o jej wiek, na ten temat nie ma w sieci dokładnych informacji.

Sandra S wzrost

Wzrost Sandry S to 164 centymetry, o czym dowiedzieliśmy się przy okazji jej debiutu w MMA VIP.

Sandra S waga

Sandra S waga, czyli ważenie przed galą MMA VIP 4. Wówczas przekonaliśmy się, że Sandra S na wagę wniosła niespełna 80 kilogramów.

Sandra S disco polo

Sandra S popularność zyskała jako piosenkarka disco polo, na szerszą skalę tworząc od 2021 roku. Wówczas do sieci wypuściła swoje pierwsze kawałki. Choć nie wszystkie piosenki Sandry S zostały odebrane w pozytywny sposób, nie ulega wątpliwości, że dzięki kontrowersyjnym tekstom kobieta stała się popularna i na swój sposób przebojem wdarła się na scenę disco polo.

Sandra S Big Klamoty

Big Klamoty to utwór, dzięki któremu kobieta stała się popularna. W serwisie YouTube zgromadził ponad 600 tysięcy wyświetleń.

"Inspiracja wzięła się z tego, że mam bardzo duże piersi. Klamoty się zrymowały i miały być kontrowersyjnie. No i tak jakoś wyszło" - przyznała w rozmowie z serwisem wyspakultury.com, opowiadając o swoim hicie.

Kolejną piosenką Sandry S, która przebiła się w świecie disco polo, był utwór Pani Sutenerka, wypuszczony na początku 2022 roku.

Sandra S walka

Jak to często bywa w dzisiejszych czasach, popularność jest bardzo dobrym wstępem do... walczenia w MMA. Na początku 2022 roku kobieta wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcie, z którego można było wywnioskować, że rozpoczyna ona treningi MMA. Jak się okazało, walka Sandry S doszła do skutku jeszcze w pierwszej połowie tego samego roku...

Zobacz także - typy na MMA VIP

Sandra S MMA VIP

Sandra S MMA VIP, czyli... wskoczenie do karty walk na dzień przed walką. Szymoszyn zastąpiła Oliwię Sadkowską w walce z Paris na gali MMA VIP 4. Walka Sandra S vs Paris został zaplanowany jako pierwszy na czwartej gali Najmana i spółki. Pojedynek zakończył się w pierwszej rundzie porażką Sandry po ciosach w parterze.

Zobacz także - kim jest Paris?

Sandra S chłopak

Czy Sandra S ma chłopaka? Jak przyznała w jednym z wywiadów, wielokrotnie została skrzywdzona przez mężczyzn, a najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest jej ojciec.

Sandra S Instagram

Sandra S na Instagramie udziela się pod nazwą "szefowa_sandra". Jej profil obserwuje ponad 70 tysięcy użytkowników. W komentarzach pod jej zdjęciami komentujący nie do końca wierzą jednak w fakt, że są to realni obserwujący, porównując to z niezbyt okazałą liczbą polubień pod jej kolejnymi wpisami.


Jak nazywa się Sandra S?
Sandra S to Sandra Szymoszyn.
Z czego znana jest Sandra S?
Sandra S to piosenkarka disco polo i zawodniczka sportów walki.