Za nami gala FAME MMA 10! Patrząc na to, co działo się na konferencjach i w wywiadach niektórych zawodników, można było być pewnym, że emocji nie zabraknie również w samych pojedynkach. FAME MMA 10 kto wygrał? FAME MMA 10 wyniki – kim są FAME MMA 10 zwycięzcy? FAME MMA 10 wyniki walk – jak wygląda FAME MMA 10 podsumowanie?

FAME MMA 10 kto wygrał?

O tym, kto wygrał FAME MMA 10, przekonaliśmy się już w sobotę – 15 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana była jubileuszowa gala największej polskiej organizacji typu freakfight. Wówczas okazło się, czy zapowiedzi zawodników sprzed walki faktycznie znalazły odzwierciedlenie w klatce, czy jednak stres wynikający z występu w tak potężnej organizacji okazał się paraliżujący. Podczas FAME MMA 10 wystąpili zarówno weterani tej organizacji jak Amadeusz „Ferrari” Roślik, Adrian „Polak” Polański czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, jak i debiutanci – Piotr „Miejski Drwal” Szczurek czy Mateusz „Haribo” Gąsiewski.

Zobacz także: Ferrari Fame MMA - kim jest Amadeusz Roślik?

FAME MMA 10 wyniki

FAME MMA 10 wyniki były ciekawe zarówno jeśli chodzi o przebieg walk – efektowne nokauty, niespodzianki czy kwestia mistrzowskiego pasa, jak i biorąc pod uwagę sprzedaż transmisji PPV. Ten drugi aspekt szczególnie ciekawi włodarzy FAME MMA. Od liczby sprzedaży PPV zależy bowiem rozwój federacji i to, na organizację jakich walk będą mogli sobie pozwolić w przyszłości. Trzeba przyznać, że przy okazji FAME MMA 10 zawodnicy zadbali, żeby FAME MMA 10 wyniki sprzedaży PPV były solidne – takich „dymów” jak przed jubileuszową galą, prawdopodobnie jeszcze nie było!

FAME MMA 10 zwycięzcy

FAME MMA 10 zwycięzcy byli więc znani późnym wieczorem w sobotę. Przed galą można jednak było zabawić się w typowanie FAME MMA 10 zwycięzcy, gdyż kursy na wszystkie pojedynki przygotował Betclic - odbierz 50 pln bez ryzyka w Betclic z kodem TYPERVIP. Zdecydowanie największym faworytem gali był Arkadiusz „Aroy” Tańcula. Jego kurs na wygraną z Mateuszem Murańskim wynosił... 1.05. Tym samym jego przeciwnik był największym underdogiem gali – 6.50.

 

Równie sprawnie ze swoim debiutującym rywalem powinien był poradzić sobie Amadeusz „Ferrari” Roślik, na którego triumf w pojedynku z „Haribo” wystawiono kurs 1.12. Jeśli chodzi o walkę o pas, faworytem w starciu z Adrianem „Polakiem” Polańskim był aktualny mistrz, czyli Dawid Malczyński – kurs 1.37. Choć pierwotnie Norman Parke był sporym faworytem w walce z „Don Kasjo”, w dzień gali kursy były wyrównane i wynosiły około 1.85 na obu zawodników.

Zobacz także: Kod promocyjny Betclic

FAME MMA 10 wyniki walk

FAME MMA 10 wyniki walk poznaliśmy więc w sobotę. W walce wieczoru Parke wygrał z Don Kasjo, jednak włodarze zapowiedzieli protest w sprawie wyniku. Dowiedzieliśmy się także, kto okazał się górą w konflikcie Tańcula vs Murański, a także że „Ferrari” wrócił na zwycięską ścieżkę, pokonując Gąsiewskiego. Działo się!

Norman Parke pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Marcin Dubiel pokonał Cezarego "Czara" Nykiela przez poddanie (gilotyna), runda 2
Adrian Polak pokonał Dawida Malczyńskiego* przez TKO, runda 2
Marta “Linkimaster” Linkiewicz pokonała Kamilę “Kamiszkę” Wybrańczyk* przez niejednogłośną decyzję sędziów
Arkadiusz “AroY” Tańcula pokonał Mateusza “Murana” Murańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Piotr Pająk pokonał
Alana Kwiecińskiego przez poddanie (gilotyna), runda 2
Amadeusz “Ferrari” Roślik pokonał Mateusza Gąsiewskiego przez TKO, runda 2
Gabriel “Arab” Al-Sulwi pokonał Łukasza Lupę przez jednogłośną decyzję sędziów
Michał Gała pokonał Mikołaja Śmieszka przez jednogłośną decyzję sędziów
Piotr “Miejski Drwal” Szczurek pokonał Dawida “Ambro” Ambroziaka przez jednogłośną decyzję sędziów

* walka o pas mistrzowski FAME MMA

FAME MMA 10 podsumowanie

Włodarze FAME MMA z pewnością mogą być zadowoleni po gali. Oprawa i same walki były na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o FAME MMA. Spore kontrowersje wzbudziła walka wieczoru, w której wygrał Parke, jednak Boxdel i Gola przyznali, że odwołają się od werdyktu sędziów. Było sporo sportu, ciekawe występy artystyczne i emocje - czego chcieć więcej!