Już w sobotę 2 września 2023 roku na w krakowskiej Tauron Arenie będziemy mieli okazję oglądać FAME MMA 19. Event już teraz jest szeroko komentowany, a konferencje przynoszą sporą oglądalność. Jednym z nazwisk, które zdecydowanie budzi emocje, jest oczywiście Sebastian Fabijański. Mężczyzna w jednym z wywiadów oraz podczas konferencji postanowił wypowiedzieć się odnośnie do całej federacji, w której występuje. Co miał do powiedzenia?

Sebastian Fabijański o Fame MMA - "To wszystko było ustawione"

Aktor i raper, który zmierzy się już w tę sobotę z Filipkiem, to zdecydowanie barwna postać. Nic dziwnego, że wszyscy chcą wiedzieć, co się za nią kryje. Mężczyzna w rozmowie już podczas trwania konferencji postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości w tym zakresie. Stwierdził przede wszystkim, że całe zachowanie podczas panelów, czy też innych wydarzeń jest całkowitą grą aktorską z jego strony. Odniósł się do sytuacji, w której oblał Boxdela wodą.

"Traktuję to jako pewien rodzaj teatru. Będąc szczerym mogę wyłożyć karty na stół. Boxdel wiedział, że go obleję wodą i to wszystko było ustawione. Błagam, panowie... - zwrócił się bezpośrednio do włodarza - To było w trakcie kręcenia trailera. Powiedziałeś wtedy "spoko, to nie jest dla mnie złe PR-owo""

Oczywiście Boxdel nie pozostawił tej wypowiedzi bez odpowiedzi. Mężczyzna wytłumaczył, że była to jedyna akcja, jaką Sebastian mu zdradził. Stwierdził, że ten nie miał żadnego innego pomysłu na siebie niż oblanie kogoś wodą. Fabijański wypowiedział się także na temat afery związanej z limitem wagowym, o której ostatnio było głośno.

"Afera wagowa. Do limitu nie będzie nic brakowało. Wszystko będzie git, a jeżeli nie będzie, to nie dlatego, że mi się nie chciało czy że miałem wyłożone, jak kolega sugeruje. Naprawdę ciężko trenuję, dwa razy dziennie, micha jest trzymana, wszystko jest tak, jak powinno być. Jestem docięty, jak nie byłem od siedmiu lat. Naprawdę nie mam sobie nic do zarzucenia."

O tym, czy jego forma jest tak dobra, przekonamy się już niebawem podczas 19 edycji Fame. W trakcie gali zmierzą się również Arek Tańcula z Amadeuszem Ferrarim, czy też Sheeya z Dominiką Rybak.