FAME MMA 19 odbędzie się po raz trzeci w krakowskiej Tauron Arenie. Wśród zawodników pojawią się zarówno panowie, jak i panie. O której godzinie FAME MMA 19? Jak wygląda harmonogram gali? Te wszystkie informacje znajdziecie w tym tekście!

O której godzinie FAME MMA 19?

Godzina gali FAME MMA 19 z pewnością ciekawi wszystkich fanów freak-fightowych starć. O której godzinie rozpoczyna się wydarzenie w Krakowie? Już w sobotę 2 września w krakowskiej Tauron Arenie będziemy świadkami kolejnych pojedynków. Sprawdź wyniki FAME MMA 19 oraz śledź relację live. Cześć z nich to typowo "zapchaj dziury", część ma w sobie zalążek prawdziwego konfliktu, a jeszcze inne podłoże czysto sportowe. Karta walk zawiera 10 starć - w tym dwa co-main eventy. W oktagonie zobaczymy m.in. Xayoo, Frania, Arkadiusza Tańculę, Amadeusza "Ferrari" Roślika, Piotra Szeligą, czy Marcina Wrzoska.

Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Wcześniej jednak czeka nas obszerne studio, które poprowadzi jak zwykle YouTuber i zawodnik FAME, DeeJayPallaside.

Godzina FAME MMA 19 - pierwsza walka

O której pierwsza walka FAME MMA 19? Jako pierwsi w oktagonie zmierzą się ze sobą Natan "Bóg Estetyki" Marcoń i Mariusz "Hejter" Słoński. Ich walki należy się spodziewać około godziny 20:10-20:15. Warto jednak zasiąść przed telewizorami lub monitorami od samego początku, aby nie przegapić żadnego starcia.

Harmonogram gali

Federacja FAME MMA na swoją czwartą galę w tym roku przygotowała w harmonogramie dziesięć ciekawych walk. Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej jest walka Marcoń vs Hejter. Po niej dojdzie do jedynej walki kobiet. Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk zmierzy się z niepokonaną i doświadczoną Dominiką Rybak.

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich fanów będą spoglądać na co-main i main event. W pierwszym z dwóch co-main eventów dojdzie do rewanżowej walki pomiędzy Pawłem Tyburskim a Alberto Simao. Pierwszy pojedynek w formule MMA zakończył się zwycięstwem najlepszego z braci Tyburskich. Teraz panowie zmierzą się w K-1 w małych rękawicach. Drugi co-main event to starcie rewanżowe w K-1 pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Piotrem Szeligą. Main event to głośny konflikt Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk:

  1. [K-1, małe rękawice]: Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński
  2. [MMA]: Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
  3. [MMA]: Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz
  4. [Boks, małe rękawice]: Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś
  5. [MMA]: Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki
  6. [K-1, małe rękawice]: Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek
  7. [K-1, małe rękawice]: Marcin "Xayoo" Majkut vs Franciszek "Franio" Rusiecki
  8. [K-1, małe rękawice]: Paweł "Księżniczka" Tyburski vs Alberto Simao
  9. [K-1, małe rękawice]: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga
  10. [MMA]: Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.