Federacja, której włodarzami są Boxdel i Wojtek Gola nie przebiera w środkach. Chcąc zmniejszyć oglądalność programu CLOUT MMA, zrobili Cage tego samego dnia i o tej samej porze. Choć nie przebili oglądalnością, to zabrali nieco widzów konkurencji. W trakcie tego wydarzenia doszło jednak do ogłoszenia kilku ważnych informacji. Między innymi pojawił się nowy Co-Main Event na Fame MMA 19! Jest to rewanż!

Co-Main Event 2 na Fame MMA 19 - Kto się w nim zmierzy?

Wczorajsze ogłoszenia ze strony Fame MMA z pewnością odmieniły kartę walk. W zamian za Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, to Amadeusz Ferrari zawalczy z Arkadiuszem Tańculą w Main Evencie. Już wczoraj jednak dostaliśmy spojler przez Cagem, że pojedynków nie będzie 9, a 10. Okazuje się, że w drugim Co-Main Evencie tego wieczoru zobaczymy Alberto Simao oraz Pawła "Księżniczkę" Tyburskiego! Panowie zmierzą się po raz drugi.

Można śmiało stwierdzić, że walki na Fame MMA 19, to zestawienie zemsty. W karcie pojawiają się aż 3 rewanże, podczas których przekonamy się ostatecznie, który z zawodników jest lepszy. Paweł Tyburski walczył już Alberto podczas High League 5 i w tamtym momencie poniósł porażkę. Aktualnie jego rekord nie jest ciekawy, a to za sprawą kolejnej porażki, jaką odbył Jakubem "Kubańczykiem" Flasem na Fame Friday Arena. Teraz ma czas się odkuć.

Tyburski to mocny przeciwnik, którego trudno jest pokonać. Ostatnią walkę przegrał z bardzo doświadczonym Michałem Pasternakiem, a wcześniej miał za sobą 4 wygrane z rzędu. Wiadomo jednak, że na ostatniej gali Fame Alberto świetnie się zaprezentował i jeśli wzmocni swoje umiejętności w trakcie przygotowań, to ma szansę na pokonanie swojego przeciwnika. Fame MMA 19 odbędzie się już 2 września 2023 roku na Tauron Arenie w Krakowie.