Denis Załęcki skomentował odwołanie walki z Don Diego na gali High League 3. Bad Boy zabrał na ten temat głos na swoich mediach społecznościowych.

Walka Załęcki vs Don Diego odwołana

Podczas gali High League 3 ostatecznie nie doszło do walki Denis Załęcki vs Don Diego. Wszystko ze względu na różnego rodzaju incydenty i bójki na trybunach, do których doszło właśnie w trakcie gali. Według relacji, obecność Załęckiego w Gdańsku, kibica Elany Toruń, zadziałała prowokująco na kibiców tamtejszej Lechii. Obie grupy - łagodnie mówiąc - nie przepadają za sobą.

Organizatorzy najpierw nie zaprosili Załęckiego na oficjalną ceremonię ważenia połączoną z media treningiem, a następnie przenieśli walkę Załęcki vs Don Diego na sam koniec gali High League 3. Jak się jednak okazało, tego typu manewry nie okazały się wystarczające i ostatecznie pojedynek został przeniesiony. Walka Załęcki vs Don Diego ma być transmitowana na platformie High League dla tych, którzy wykupili PPV na galę High League 3.

 

 

Zobacz także - Denis Załęcki vs Don Diego – transmisja i stream online walki High League 3

Załęcki o walce z Don Diego

"Z pewnych powodów gala została zatrzymana... Do walki dojdzie za około dwa tygodnie i obejrzycie ją za darmo na YouTube! Bądźcie spokojni - do walki dojdzie! Zostałem zapewniony bo nie odpuszczę. Mam za dużo do udowodnienia" - napisał na swoim instagramowym koncie Bad Boy, choć późniejsze słowa Malika Montany nie wskazywały na to, że walka Don Diego z Denisem faktycznie będzie transmitowana za darmo na YouTube.

Choć Załęckiemu nie udało się ostatecznie zawalczyć z Don Diego, chwilę wcześniej w klatce High League udanie zadebiutował jego ojciec. Dawid Załęcki w pierwszej rundzie pokonał Alana Kwiecińskiego, trzykrotnie posyłając go na deski w premierowym starciu.

Zobacz także - opis walki Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki