Walka Denis Załęcki vs Don Diego nie odbyła się w pierwotnym terminie na gali High League 3. Organizatorzy zapowiedzieli, że transmisja online pojedynku Denis Załęcki vs Don Diego Kubiszyn będzie dostępna na platformie federacji High League dla tych odbiorców, którzy wykupili PPV na galę High League 3.

Zamieszki podczas High League 3

Przypomnijmy - podczas gali High League 3 doszło do ogromnych zamieszek na trybunach. Pierwotnie walka Załęcki vs Don Diego została przesunięta na sam koniec karty walk, ale ostatecznie została całkowicie odwołana. A raczej przeniesiona, jak zapowiedzieli organizatorzy.

Nie wiadomo jednak, kiedy odbędzie się walka Załęcki vs Don Diego. Wiadomo jednak, gdzie pojawi się stream walki Załęcki vs Don Diego.

Zobacz także – Załęcki vs Don Diego – dlaczego nie doszło do walki na High League 3?

 

 

Transmisja Denis Załęcki vs Don Diego

Transmisja online walki Załęcki vs Don Diego będzie przeprowadzona na oficjalnej platformie High League, a nie jak pierwotnie mówiono - na YouTube. Takie informacje na sam koniec gali przekazał Malik Montana. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na dokładne wiadomości na temat tego, kiedy odbędzie się walka Denis vs Don Diego.

Zobacz także – kim jest Denis Załęcki?

Stream walki Załęcki vs Don Diego ma być dostępny dla tych, którzy kupili PPV na galę High League 3. Ma to być rekompensata dla kibiców, którzy wykupili PPV na galę High League 3 specjalnie dla pojedynku Denis vs Kubiszyn, do którego ostatecznie nie doszło ze "względów bezpieczeństwa".

Podczas gali High League 3 swoją walkę wygrał Dawid Załęcki, ojciec Denisa Załęckiego. Załęcki senior już w pierwszej rundzie rozbił Alana Kwiecińskiego i sędzia przerwał pojedynek po trzecim liczeniu zawodnika WCA.