Gala High League 7 Grand Prix to zupełna nowość w świecie freak fight. Z tego też względu nie wiemy czego się spodziewać i wciąż oczekujemy nowych ogłoszeń ze strony federacji. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika i jest nim Denis Labryga. W jakim rodzaju walki będzie można go oglądać?

Denis Labryga na High League 7 Grand Prix

Najnowsze wydarzenie federacji, której twarzą jest Malik Montana, pozostawia wiele znaków zapytania. Nic dziwnego, gdyż mamy do czynienia z turniejem, którego dotychczas nie widzieliśmy w tym rodzaju wydarzeń. Z tego też powodu wciąż wyczekujemy newsów w jej zakresie. Tym razem federacja ogłosiła kolejnego zawodnika, który na gali wystąpi i jest to Denis Labryga.

Warto tutaj podkreślić, że mężczyzna miał już okazję występować na gali High League 6, gdzie zmierzył się z Konradem Karwatem. Jego przeciwnik przekonał się wtedy o tym, jak silne mogą być ciosy Labrygi przy TKO w pierwszej rundzie. Warto tutaj napomknąć, że Denis nie wystąpi w samym turnieju, jak Najman, czy też Muran, a otrzyma walkę typu Superfight.

Z kim zawalczy? Tutaj pojawiają się różne typy, począwszy od Pawła Tyburskiego, a kończąc na Don Diego, czyli tych najlepszych uczestnikach gal freak fight. Użytkownicy są zachwyceni takim wyborem zawodnika i cenią go naprawdę wysoko. Pojawiają się nawet komentarze przepowiadające mu przyszłość w KSW. Tym razem ciężko znaleźć jakąkolwiek złą opinie. Już niebawem poznamy jego przeciwnika.