Bracia Malczyńscy to popularni polscy YouTuberzy, a także zawodnicy FAME MMA. Bracia Malczyńscy na FAME MMA – kiedy kolejne walki? Bracia Malczyńscy wzrost, wiek, waga – odpowiadamy na pytanie nurtujące wielu internautów!

Bracia Malczynścy

Marcin i Dawid Malczyńscy, czyli Bracia Malczyńscy, szerszej publiczności dali się poznać tworząc treści na kanale YouTube, który wystartował w 2007 roku, a pierwsze filmiki pojawiły się osiem lat później. Pierwotnie nagrywał na nim starszy z braci, Marcin, a następnie dołączył do niego Dawid i dziś kanał nazywa się „Bracia Malczyńscy”. Subskrybuje go ponad 1,8 miliona obserwujących.

Największą popularność braciom przyniosła seria „Typowy Dres”, a najpopularniejszym filmem na ich kanale, który obejrzano ponad 9,5 miliona razy, jest nagranie pod tytułem „Typowa Kobieta” sprzed pięciu lat.

Bracia Malczyńscy pochodzą ze stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia. Właśnie w tamtejszych klubach przygotowują się do walk na FAME MMA, a ich trenerem był między innymi Grzegorz „Szuli” Szulakowski, znany z występów na KSW zawodnik MMA.

Bracia Malczyńscy - najważniejsze informacje

Poniżej przedstawiamy metrykę obu Braci Malczyńskich:

Dawid

  • Wiek: 25 lat
  • Wzrost: 190 cm
  • Waga: 77 kg
  • Rekord: 6-2-0

Marcin

  • Wiek: 30 lat
  • Wzrost: 196 cm
  • Waga: 95 kg
  • Rekord: 1-2-0

Bracia Malczyńscy w FAME MMA - Dawid

Pierwszym z braci, który stoczył walki na FAME MMA, był Dawid Malczyński. Młodszy z braci zadebiutował w tej organizacji na gali FAME MMA 2, pokonując Adriana "Polaka" Polańskiego i zdobywając mistrzowski pas w wadze półśredniej. Na następnej gali pokonał natomiast Amadeusza "Roślika" Ferrariego, broniąc tym samym pasa. Młodszy z Braci Malczyńskich pokonał także Tomasza Olejnika, Wojtka Golę, Pawła "Ponczek" Sikorę i Mariusza "Hejter" Słońskiego, kończąc te walki przed czasem.

Dawid ma na swoim koncie także porażkę w FAME MMA, lecz na gali organizowanej w Anglii. Rzutem na taśmę wskoczył wówczas do rozpiski karty walk, tocząc rewanżowe starcie z Adrianem Polańskim. Walka Malczyński - Polak zakończyła się na punkty i Polański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów, lecz stawką pojedynku nie był pas mistrzowski FAME MMA.

W trzeciej walce górą okazał się Polak, wygrywając na gali FAME MMA 10 mocnym nokautem w drugiej rundzie i odbierając tym samym pas Malczyńskiemu.

Biorąc pod uwagę łączny bilans walk Dawida Malczyńskiego na FAME MMA, wynosi on 6-2. Jest on tym samym jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o występy na FAME MMA.

Bracia Malczyńscy w FAME MMA - Marcin

Dłużej, bo do gali FAME MMA 5 kibice musieli czekać na debiut Marcina Malczyńskiego w tej organizacji. Walka Malczyński – Adbuster była pojedynkiem o pas wagi średniej. Malczyński, mający za sobą lata treningów w sportach walki, pewnie pokonał Marka Hoffmana na punkty i sięgnął po mistrzowski pas.

FAME MMA Marcin Malczyński

Na gali FAME MMA 9 Marcin bronił pasa, a jego rywalem był inny z niepokonanych gwiazdorów FAME MMA, Jakub "Kubańczyk" Flas. Jak się okazało, górą w tej walce okazał się raper, wygrywając już w pierwszej rundzie i odbierając pas Malczyńskiemu.

Kolejny pojedynek Marcin stoczył na gali FAME MMA 11. Jego przeciwnikiem był Arkadiusz Tańcula, z którym przegrał w niecałe 30 sekund przez ciosy w parterze.

Bracia Malczyńscy media społecznościowe

Bracia Malczyński na FAME MMA toczą niezwykle widowiskowe walki, dzięki czemu ich popularność z pewnością mocno wzrosła. Byli popularni już wcześniej ze względu na swoją działalność na YouTube, ale kolejne konflikty i wygrane tylko i wyłącznie napędzają ich rozpoznawalność. Marcin na Instagramie ma 355 tysięcy followersów, a jego młodszy brat Dawid aż 633 tysiące obserwujących.

Dodając do tego potężny kanał YouTube, profile oraz grupy na Facebooku i inne formy kontaktu z widzami, bracia Malczyńscy w internecie śledzeni są przez imponujące kilka milionów osób.

Bracia Malczyńscy - życie prywatne

Zarówno Marcin, jak i Dawid mają partnerki, co z pewnością rozczaruje żeńską część widowni FAME MMA. Żona Marcina Malczyńskiego to Agnieszka Malczyńska, której profil @agamalczynska na Instagramie śledzi 75 tysięcy obserwujących. Para wzięła ślub w sierpniu 2017 roku.

Z kolei partnerką Dawida od lat jest Ilona Dąbrowska, którą z kolei obserwuje blisko 60 tysięcy followersów na jej koncie @ilonadabrowskaa.

Bracia Malczyńscy esport

Bracia Malczyńscy to nie tylko popularni twórcy, ale także sprawni biznesmeni. Sporo zarabiają z pewnością na walkach na FAME MMA, gdzie, dzięki swojej popularności, inkasują solidną kasę zarówno za same pojedynki, jak i współprace oraz reklamy towarzyszące występom na tak potężnym wydarzeniu. Prowadzą także sklep internetowy, w którym można nabyć gadżety związane z ich twórczością, a w 2020 roku weszli do świata esportu.

Bracia Malczyńscy w esporcie

W maju 2020 roku Bracia Malczyścy zostali właścicielami marki Together Esports, którą przebranżowili na H34T Esports.

Od kilku lat po cichu śledziłem e-sport w naszym kraju, wcześniej uczestniczyłem w nim jako gracz kiedy kształtowały się podwaliny pod obecną scenę. Dlatego postanowiłem połączyć siły z Together Esports i zbudować nową organizację łączącą doświadczonych graczy z młodymi talentami. Wydaje mi się że jest jeszcze bardzo dużo miejsca na rozwój e-portu w naszym kraju i chciałbym się do tego aktywnie przyczynić – stwierdził Marcin Malczyński tuż po ogłoszeniu wejścia Braci Malczyńskich do świata gier.


Kim są bracia Malczyńscy?
Marcin i Dawid Malczyńscy, czyli Bracia Malczyńscy, szerszej publiczności dali się poznać tworząc treści na kanale YouTube, który wystartował w 2007 roku.
Jaką organizację e-sportowa przejęli bracia Malczyńscy?
W maju 2020 roku Bracia Malczyścy zostali właścicielami marki Together Esports, którą przebranżowili na H34T Esports.