Bracia Malczyńscy, czyli Marcin Malczyński i Dawid Malczyński, to popularni polscy YouTuberzy, a także zawodnicy FAME MMA. Bracia Malczyńscy na FAME MMA – kiedy kolejne walki? Marcin Malczyński wzrost – odpowiadamy na pytanie nurtujące wielu internautów!

Bracia Malczynścy

Malczynścy kim są

Marcin i Dawid Malczyńscy, czyli Bracia Malczyńscy, szerszej publiczności dali się poznać tworząc treści na kanale YouTube, który wystartował w 2007 roku. Pierwotnie nagrywał na nim starszy z braci, Marcin, a następnie dołączył do niego Dawid i dziś kanał nazywa się „Bracia Malczyńscy”. Subskrybuje go ponad 1,8 miliona obserwujących.

Największą popularność braciom przyniosła seria „Typowy Dres”, a najpopularniejszym filmem na ich kanale, który obejrzano ponad 9,5 miliona razy, jest nagranie pod tytułem „Typowa Kobieta” sprzed pięciu lat.

Bracia Malczyńscy pochodzą ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Właśnie w tamtejszych klubach przygotowują się do walk na FAME MMA, a ich trenerem był między innymi Grzegorz „Szuli” Szulakowski, znany z występów na KSW zawodnik MMA.

Dawid Malczyński FAME MMA

Pierwszym z braci, który stoczył walki na FAME MMA, był Dawid Malczyński. Młodszy z braci zadebiutował w tej organizacji na gali FAME MMA 2, pokonując Adriana „Polaka” Polańskiego. Na następnej gali pokonał natomiast Amadeusza „Roślika” Ferrariego, zdobywając tym samym pas mistrzowski FAME MMA. Malczyński pokonał także Tomasza Olejnika i Wojtka Golę, kończąc te walki przed czasem.

Dawid Malczyński ma na swoim koncie także porażkę w FAME MMA, lecz na gali organizowanej w Anglii. Rzutem na taśmę wskoczył wówczas do rozpiski karty walk, tocząc rewanżowe starcie z Adrianem Polańskim. Walka Malczyński – Polak zakończyła się na punkty i Polański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów, lecz stawką pojedynku nie był pas mistrzowski FAME MMA.

W trzeciej walce górą okazał się Polak, wygrywając na gali FAME MMA 10 mocnym nokautem w drugiej rundzie i odbierając tym samym pas Malczyńskiemu.

 

 

Biorąc pod uwagę łączny bilans walk Dawida Malczyńskiego na FAME MMA, wynosi on 5-2. Jest on tym samym jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o występy na FAME MMA.

Jeśli chodzi o wiek, Dawid Malczyński ma 23 lata. Wielu internautów ciekawi także wzrost Dawida Malczyńskiego, który wynosi 189 centymetrów.

Marcin Malczyński FAME MMA

FAME MMA Marcin Malczyński

Dłużej, bo do gali FAME MMA 5 kibice musieli czekać na debiut Marcina Malczyńskiego w tej organizacji. Walka Malczyński – Adbuster była pojedynkiem o pas wagi średniej. Malczyński, mający za sobą lata treningów w sportach walki, pewnie pokonał Marka Hoffmana na punkty i sięgnął po mistrzowski pas.

Na gali FAME MMA 9 Marcin Malczyński bronił pasa, a jego rywalem był inna z niepokonanych gwiazdorów FAME MMA, Jakub „Kubańczyk” Flas. Jak się okazało, górą w tej walce okazał się raper, wygrywając już w pierwszej rundzie i odbierając pas Malczyńskiemu.

Kolejny pojedynek Marcin stoczył na gali FAME MMA 11. Jego przeciwnikiem był Arkadiusz Tańcula, z którym przegrał w niecałe 30 sekund przez ciosy w parterze.

Wielu internautów ciekawi wzrost Marcina Malczyńskiego, gdyż na zdjęciach widać, że jest on wyższy od swojego – bardzo wysokiego zresztą – brata. Zdaniem dostępnych danych, jeśli chodzi o wzrost Marcin Malczyński mierzy aż 196 centymetrów.

Różnica wieku między braćmi wynosi pięć lat. Jeśli chodzi o wiek, Marcin Malczyński urodził się w 1992 roku i ma 28 lat.

Marcin Malczyński Instagram

Bracia Malczyński na FAME MMA toczą niezwykle widowiskowe walki, dzięki czemu ich popularność z pewnością mocno wzrosła. Byli popularni już wcześniej ze względu na swoją działalność na YouTube, ale kolejne konflikty i wygrane tylko i wyłącznie napędzają ich rozpoznawalność. Marcin Malczyński na Instagramie ma 355 tysięcy followersów, a jego młodszy brat Dawid aż 633 tysiące obserwujących.

Dodając do tego potężny kanał YouTube, profile oraz grupy na Facebooku i inne formy kontaktu z widzami, bracia Malczyńsci w internecie śledzeni są przez imponujące kilka milionów osób.

Zarówno Marcin, jak i Dawid mają partnerki, co z pewnością rozczaruje żeńską część widowni FAME MMA. Żona Marcina Malczyńskiego to Agnieszka Malczyńska, której profil „agamalczynska” na Instagramie śledzi 75 tysięcy obserwujących. Para wzięła ślub w sierpniu 2017 roku.

Z kolei partnerką Dawida Malczyńskiego od lat jest Ilona Dąbrowska, którą z kolei obserwuje blisko 60 tysięcy followersów na jej koncie „ilonadabrowskaa”.

Bracia Malczyńscy a esport

Bracia Malczyńscy w esporcie

Marcin i Dawid Malczyńscy to nie tylko popularni twórcy, ale także sprawni biznesmeni. Sporo zarabiają z pewnością na walkach na FAME MMA, gdzie, dzięki swojej popularności, inkasują solidną kasę zarówno za same pojedynki, jak i współprace oraz reklamy towarzyszące występom na tak potężnym wydarzeniu. Prowadzą także sklep internetowy, w którym można nabyć gadżety związane z ich twórczością, a w 2020 roku weszli do świata esportu.

W maju tego roku Bracia Malczyścy zostali właścicielami marki Together Esports, którą przebranżowili na H34T Esports.

– Od kilku lat po cichu śledziłem e-sport w naszym kraju, wcześniej uczestniczyłem w nim jako gracz kiedy kształtowały się podwaliny pod obecną scenę. Dlatego postanowiłem połączyć siły z Together Esports i zbudować nową organizację łączącą doświadczonych graczy z młodymi talentami. Wydaje mi się że jest jeszcze bardzo dużo miejsca na rozwój e-portu w naszym kraju i chciałbym się do tego aktywnie przyczynić – stwierdził Marcin Malczyński tuż po ogłoszeniu wejścia Braci Malczyńskich do świata gier.


Marcin i Dawid Malczyńscy, czyli Bracia Malczyńscy, szerszej publiczności dali się poznać tworząc treści na kanale YouTube, który wystartował w 2007 roku.
W maju tego roku Bracia Malczyścy zostali właścicielami marki Together Esports, którą przebranżowili na H34T Esports.