✔️Bonus powitalny Noblebet

Serwis Noblebet wystartował we wrześniu 2019 roku. Za nową markę odpowiada spółka Polski Bukmacher zarejestrowana w Dąbrowie Górniczej. Nowy serwis bukmacherski w krótki czasie zdobył duże zainteresowanie ze strony klientów, a wszystko za sprawą atrakcyjnego pakietu powitalnego. Rejestrując nowe konto w serwisie możemy wykorzystać Noblebet kody bonusowe, z pomocą których aktywujemy ekskluzywny bonus złożony z czterech prezentów na start. Sprawdźmy, co dokładnie może nam zaoferować bukmacher Noblebet.

🥇Pakiet powitalny dla nowych klientów w Noblebet

Duża konkurencja na polskim rynku bukmacherskim sprawia, że nowi bukmacherzy muszą postarać się o naprawdę okazały bonus na start. Tylko w ten sposób można przykuć uwagę graczy. Trzeba przyznać, że Noblebet bonus powitalny stanął na wysokości zadania i sprawił, że serwis w krótkim czasie zdobył dużą liczbę zarejestrowanych klientów. Aktualny pakiet powitalny składa się z czterech prezentów:

  • Bonus 100% do 1250 PLN przy pierwszej wpłacie,
  • Bonus 50% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie,
  • Bonus 100% do 250 PLN na sporty wirtualne i gry karciane przy trzeciej wpłacie,
  • Możliwość obstawiania zakładów przez 30 dni bez podatku od stawki.

W sumie, wartość pakietu powitalnego w Noblebet wynosi 2500 PLN. Co ciekawe, dostępne na dzień dzisiejszy Noblebet kody bonusowe pozwalają zastąpić pierwszy bonus innym prezentem, o czym powiemy za chwilę. Trzeba przyznać, że Noblebet bonus dla nowych klientów prezentuje się naprawdę okazale i należy obecnie do grona najbardziej wartościowych pakietów powitalnych.

🏆NobleBET bonus na start – w jaki sposób można go otrzymać?Bonus na start Noblebet

Jednym z elementów, który w NobleBET jest dla nowych graczy najbardziej atrakcyjny, jest bonus powitalny wynoszący aż 1250 zł. Z tego powodu zakłady na stronie tego bukmachera to wyjątkowa okazja na pomnożenie swojej gotówki w łatwy oraz bezpieczny sposób. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać NobleBET kod promocyjny?

Po szybkiej rejestracji należy wpłacić depozyt wynoszący minimum 10 zł i wybrać opcję „BONUS POWITALNY 1250 PLN”. Kolejnym krokiem jest aktywacja promocji oraz 4-krotny obrót środkami z kursem minimalnym wynoszącym 1.85. Do obrotu nie zaliczają się sporty wirtualne, gry karciane, zakłady Player Bets i zakłady systemowe. Aby otrzymać cały NobleBET bonus, trzeba wpłacić kwotę 1250 zł, a Noblebet podwoi nasz depozyt. Jest to pierwsza z opcji otrzymania bonusu powitalne. O drugim wariancie przy pierwszej wpłacie dowiecie się w dalszej części artykułu.

W jaki sposób działa Noblebet bonus powitalny?

Przed skorzystaniem z pakietu powitalnego, warto poświęcić kilka minut na lekturę regulaminu promocji. Szczególnie, że Noblebet proponuje nam nietypowy bonus kursowy. W ramach drugiej wpłaty, gracz może otrzymać premię w wysokości 5% wpłaty, a także mnożnik kursu całkowitego. W praktyce, gracze mogą zatem otrzymać maksymalnie 100 PLN i wykorzystać tę kwotę na obstawienie zakładu z mnożnikiem kursu x10. W tym celu należy stworzyć dowolny zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3,00 lub większym. Kurs 3,00 pomnożony x10 sprawia, że kurs łączny kuponu wyniesie x30. Stawiając 100 PLN na ten zakład, po odliczeniu podatku gramy o ponad 2500 złotych. Następnie kwota depozytu wymaga 4-krotnego obrotu na kuponach akumulowanych po kursie min. – 1.85. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.40.

Trzeci i czwarty prezent oferowany nam przez Noblebet bonus na start to już klasyczna premia depozytowa, w której możemy otrzymać dodatkowe środki na obstawianie wybranych zakładów bukmacherskich. Jeśli pierwszy Noblebet bonus nie do końca odpowiada naszym oczekiwaniom, możemy go zamienić na klasyczny bonus powitalny 100% do 400 PLN na sporty wirtualne i gry karciane. Interesujący nas bonus zaznaczamy przy pierwszej wpłacie (“400 PLN NA START KARCIANKI I WIRTUALE”). Decydując się na taki prezent startowy, do naszej dyspozycji wciąż pozostaje Noblebet bonus na start do drugiej i trzeciej wpłaty.

Jak wykorzystać dostępny kod bonusowy Noblebet?

Chcesz wykorzystać pełny potencjał oferowany nam przez kod bonusowy Noblebet? Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który poprowadzi Cię krok po kroku przez rejestrację i pozwoli skompletować Noblebet bonus powitalny dostosowany do Twoich potrzeb.

  1. Zacznij od rejestracji konta, pamiętając o tym, aby wykorzystać Noblebet kod bonusowy w formularzu rejestracyjnym. Zaakceptuj warunek promocji i potwierdź otworzenie konta. Warto od razu zadbać o weryfikację profilu gracza,
  2. Czas na pierwszą wpłatę. W tym miejscu możesz zaznaczyć, który Noblebet bonus wybierasz: Bonus powitalny 1250 PLN czy też Bonus wirtualny 400 PLN. Przyznana premia będzie miała równowartość wpłaconej kwoty,
  3. Jeśli wybrałeś pierwszą opcję, na obrót środkami bonusowymi masz 30 dni. W tym celu wykonaj 4-krotny obrót po kursie min. 1.85. Pamiętaj, że na kuponach nie mogą znaleźć się typy z kategorii: sporty wirtualne, Player Bets, gry karciane i zakłady systemowe,
  4. Niezależnie od tego, jaką premię wykorzystasz przy pierwszej wpłacie, Noblebet bonus powitalny wciąż pozwala Ci skorzystać z prezentów od drugiej i trzeciej wpłaty. Tutaj otrzymujesz premię depozytową z mnożnikiem (2 wpłata) i klasyczną premię depozytową na sporty wirtualne.

Warto również pamiętać o tym, że aktualne Noblebet kody bonusowe pozwalają nam obstawiać zakłady przez 30 dni od rejestracji bez podatku od stawki. W praktyce, do promocji kwalifikują się zakłady combi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem min. 2.20.

Noblebet bonus na start – który wariant wybrać?

Pakiet startowy dostępny w tym miejscu jest o tyle charakterystyczny, że Noblebet bonus powitalny pozwala nam wybrać, jaki prezent na start chcemy otrzymać. Może to być standardowa premia 100% do 1250 PLN w formie premii lub bonus 100% do 400 PLN na sporty wirtualne. Który Noblebet kod bonusowy wybrać? W praktyce wszystko zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań i tego, jakie zakłady bukmacherskie preferujesz. Biorąc jednak pod uwagę potencjał, jaki posiada w sobie Noblebet bonus na start 100% do 1250 zł, warto skorzystać z tej promocji i powalczyć o naprawdę wysokie wygrane.

Noblebet bonus dostępny w aplikacji mobilnej

Choć nie jest to część pakietu powitalnego, warto wspomnieć, że gracze preferujący obstawianie w aplikacji mobilnej również znajdą w ofercie Noblebet coś dla siebie. Tym razem jest to 20 PLN dla graczy, którzy obstawią w aplikacji zakład spełniający warunki promocji. W tym celu nie jest Ci potrzebny kod bonusowy Noblebet. Po prostu ściągnij i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu, a następnie postaw pierwszy zakład o stawce 20 PLN lub wyższej oraz kursie min. 2,00. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz dodatkowe 20 PLN w aplikacji. Noblebet bonus jest przyznawany we wtorki i piątki do godziny 17:00. Wypłata środków wymaga 3-krotnego obrotu po kursie min. 1.85.

Zobacz też: Bonus STS

Opinie graczy na temat bonusu powitalnego Noblebet

Biorąc pod uwagę rozbudowany pakiet powitalny dostępny w serwisie bukmacherskim Noblebet, nie dziwi fakt, że tak wielu klientów szybko doceniło markę nadzorowaną przez spółkę Polski Bukmacher. Dostępny kod bonusowy Noblebet pozwala graczom zgarnąć prezenty o łącznej wartości 2500 PLN. Ponadto, możemy dostosować Noblebet bonus na start pod kątem indywidualnych potrzeb.

Serwis jest chwalony również za bogatą ofertę zakładów bukmacherskich, a zatem nie musimy się martwić o to, na co przeznaczymy przyznany nam Noblebet bonus. Jedną z innowacyjnych funkcji tego serwisu jest Betbuilder, w ramach której można budować zakłady kombinacyjne w obrębie tego samego wydarzenia, np. jednego meczu piłkarskiego. To kolejny powód, dla którego kod bonusowy Noblebet jest chętnie wykorzystywany przez graczy. Pozytywne opinie o Noblebet i wysokie oceny w rankingach świadczą o tym, że warto wypróbować możliwości tego serwisu bukmacherskiego.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Superbet

Jak oceniamy Noblebet kod bonusowy?

Graczom poszukującym dobrego bukmachera z wysokim bonusem na start z czystym sumieniem możemy polecić Noblebet kod bonusowy. W skład pakietu powitalnego wchodzą cztery prezenty o łącznej wartości 2500 PLN. Do tego dochodzi również możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki przez 30 dni od rejestracji. Noblebet kody bonusowe pozwalają również zgarnąć niewielki bonus do aplikacji mobilnej. Bukmacher pamiętał zatem o wszystkich swoich klientach i postanowił stworzyć ofertę, w której każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź także: Kod promocyjny LVBET

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Noblebet jest legalny?

Działalność bukmachera NobleBet jest w 100% legalna.

Czy bukmacher NobleBet to to samo co LVBet?

Nie, oba zakłady bukmacherskie należą do tego samego właściciela ale działają osobno.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze