Już w piątek będziemy żyli emocjami związanymi z mistrzostwami Europy. Reprezentacja Polski rozpocznie prestiżowy turniej od spotkania z reprezentacją Holandii. Biało-czerwoni są skazywani na porażkę, jednak ostatnie sparingi pokazały, że stać nas na wygrywanie. STS przygotował na EURO specjalną promocję. Do wygrania jest 300 PLN bonusu.

Kod promocyjnyTYPERVIP300
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieZwycięstwo Polski w dowolnym meczu fazy grupowej EURO
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny na wygranych kuponach, min. kurs 1.91

3:1 z Ukrainą, wygrana 2:1 rzutem na taśmę z Turcją - reprezentacja Polski przeżywa przed EURO 2024 udany okres i pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby urazy Karola Świderskiego i Roberta Lewandowskiego nie okazały się poważne. W grupie biało-czerwoni zmierzą się z Holandią, Austrią i Francją. STS postanowił przygotować dla nowych użytkowników promocję. Do wygrania jest bonus 300 PLN za zwycięstwo Polaków w dowolnym meczu fazy grupowej.

Jak skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja od STS dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 11.06 - 25.06.2024, do godziny 18:00, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP300 i wyrażą zgody marketingowe. W następnym kroku wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie należy wytypować Polskę jako zwycięzcę jednego z wybranych meczów fazy grupowej. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Do 25.06 godz. 18:00 zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP300
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski w dowolnym meczu fazy grupowej EURO
  • Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 2 PLN
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus o wartości 300 PLN, który podlega obrotowi

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną.

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez gracza mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki promocji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus trafi na konto w przeciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem obróć 2-krotnie na wygranych kuponach, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy
Promocja TYPERVIP