Podczas gali Prime Show MMA 6 przyszedł czas na pojedynek 2 vs 2, czyli Dawid "Ambro" Ambroziak i Dominik Skowyra vs Alex "Thebestia" Kiran i Grzegorz "Hellboy" Głuszcz. Panowie mierzyli się po spektakularnej wygranej Bagiety z Tomkiem Olejnikiem. Która dwójka okazał się wygraną w tym nietypowym starciu?

Ambro i Skowyra wygrywają z Hellboyem i The Bestią - Prime MMA 6

Walka 2 vs 2 no limit, w której mierzyli się Ambro i Skowyra vs Hellboy i The Bestia bez wątpienia nie należy do zwyczajnych pojedynków freak fightów. Początkowo zawodnicy pojawiły się dynamiczne dwa obalenia. Skowyra początkowo znalazł się na wygranej pozycji, choć przez moment jego pozycja zaskoczyła. Ambro, również znalazł się na wygranej pozycji w walce z TheBestią, który początkowo go obalił.

https://twitter.com/lottusek_/status/1715846884902769103

Dzięki zwycięstwie z Kiranem Ambroziak pojawił się, by pomóc Dominikowi. Aby nie pojawiła się walka dwóch na jednego Hellboy zmierzył się z Ambro. Choć wydawało się, że przewagę będzie miał Dawid, to jednak Grzegorz był na wygranej pozycji. W końcu jednak udało się zmienić i Skowyra rozpoczął zasypywanie przeciwnika ciosami.

Jak można było się domyślać doświadczenie w sportach walki Dominika, okazało się skuteczne. W rezultacie Dawid "Ambro" Ambroziak i Dominik Skowyra wygrywają z Alexem "Thebestia" Kiranem i Grzegorzem "Hellboy" Głuszczem na Prime Show MMA 6!

Wyniki na żywo Prime Show MMA 6 są dostępne!