Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs Tomasz Olejnik to jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków podczas gali Prime Show MMA 6. Ma on miejsce tuż po zwycięstwie Szuliego z Rafałem Jackiewiczem. Czy ten pojedynek dał widowni spodziewane silne emocje?

Bagieta poddaje Olejnika w 1 rundzie! - Prime MMA 6

Ta walka zdecydowanie od samego początku wydawała się przesądzona. Mało kto sądził, że to Olejnik wyjdzie z pojedynku zwycięsko. Już od pierwszych chwil można było zauważyć, że Bagieta niechętnie odnosił się do rywala, gdyż nie przywitał się z nim przed walką. Rozpoczęcie pojedynku zdecydowanie należało do tych błyskawicznych.

Już po chwili mężczyźni wylądowali na macie przy siatce oczywiście przez obalenie Gorzelańczyka. Olejnik jednak początkowo nie chciał się poddać. Michał wykluczył jednak jego rękę i rozpoczął zadawanie naprawdę silnych ciosów. Choć sędzia był bliski zakończenia walki, to finalnie Tomek zdecydował się odklepanie.

Nic dziwnego, że zwycięzcą przez poddanie został Michał "Bagieta" Gorzelańczyk! Po wygranej zadeklarował chęć walki z Czarnym Polakiem, w stronę którego rzucił stek wyzwisk.

Sprawdzajcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6.